AAA auto - zkušenosti, reference a recenze

www.aaaauto.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Koupil jsem tu synovi Fabii r.v. 2010, 1,2 za 98.000,- aby mohl jezdit do školy, najeto 50 tis. Koupě auta probíhala v pořádku, nemám větších výhrad, ale auto bylo nad blatníkem promáčklé a prodavač tvrdil, že cena opravy vyjde cca na 2.000,- a v reálu v servisu vyšla na 3.100,-. Je ale pravda, že jinak je auto zcela v pořádku a i po celkové kontrole v servise jsme se přesvědčili o tom, že to byla dobrá koupě. Za mne doporučuji

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Vybrali jsme si Ford Grand C-Max. A krom vsuvky s mladým, nadějným managerem přes finance, který byl velice nepříjemný - platili jsme vše hotově - tak všichni ostatní velice profesionální, s velmi vstřícným přístupem. Ve všem vyhověli. Auto máme přes rok a neobjevilo se na něm vůbec nic a to máme najeto od koupě přes 30 tisíc km.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Mám z AAA Olomouc auto na splátky VW Touran a nemůžu si stěžovat, super kup za dobré peníze :-)

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

k avizované ceně 280,000 si připočítali povinný poplatek 4800 za vybavení auta povinnou výbavou - trojúhelník, vesta, hever.
Velké problémy, když jsem to odmítal, že mám vlastní, tak slevili na 3000 a nedodali do auta nic.
Také byly problémy s tím, že jsem měl již uzavřené vlastní povinné ručení. U auta za cca 300,000 ještě vyrukovat s takovým poplatkem mi přijde přinejmenším prapodivné.
Stav auta odpovídal deklarovanému popisu, s autem jsem maximálně spokojen.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Bohužel jsem zjistil prapodivné jednání v Autodiscont neboli AAA auto,pokud si vyhlídnete auto na netu a zavoláte si o bližší info.tak se vás zeptají odkud jste a auto samozřejmě je na druhém konci republiky.
Za dovoz do nej.pobočky chtějí "vratnou"zálohu kterou už neuvidíte,takže vyhodíte 2000kč do kanálu.
A když vám nějakým zázrakem auto dovezou pak se nestačíte divit co je to za vrak a marně koukáte na fotky jak to mělo vypadat.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky