AP Auto Praha - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Prosinec 2016 jsme u nich koupili Ford Transit r.v. 2012 za 290 000. V autorizovaném servisu po koupi vozu zjistili velmi nízký výkon motoru kvůli zanesenému filtru pevných částic. Podali jsme reklamaci na slevu z kupní ceny a měsíc nám auto stálo na zahradě. Reklamace zamítnuta. Nechali jsme autorizovaný servis opravit filtr pevných částic na naše náklady. V servisu odhalili šikovně přelepenou kontrolku indikující závadu na motoru. Druhá reklamace s poukázáním na přelepenou kontrolku - nikdo se nám ani neozval.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

DEJTE SI POZOR !!! Vychválí vám auto po telefonu a skutečnost je jiná. O stavu deklarovaných km, technickém stavu a provozuschopnosti vozu ani nemluvě. A následné oblbování od prodejce, že auto je pro nás vlastně to nejlepší co můžeme sehnat a že u konkurence by nás jen podvedli je jen třešnička na dortu. AP AUTO určitě NEDOPORUČUJU !!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Při prodeji Vám lezou do zadku, vše Vám odsouhlasí a dva dny po prodeji kdy chcete slušně vyřídít drobnou reklamaci neskutečná arogance a nulová šance o opravu nebo kompenzaci ceny za opravu. (a to jsem neřešil stočené kilometry na které jsem přišel až při návštěvě autorizovaného servisu, který mi vozidlo na mé náklady 18 tisíc opravil)

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Určitě nedoporučuji kupovat ani pronajímat. Měli jsme zájem o 20 dodávek, slíbili auta do 90.000 km, ve skutečnosti hodně přes 300.000 km. Jen naleštěná, v hrozném stavu, za tři měsíce jsme řešili na 20 autech minimálně 30 poruch, auta v katastrofálním stavu. Jednání neochotné. V žádném případě nedoporučuji. Je to přesně, jak píší v ostatních recenzích.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V bazaru mají naleštěný vůz. Modrý Renault Master.Původ z eu, najeto 258 000km r.v.2012. Podle vin jsem zjistil že v roce 2014 na poslední prohlídce v Renaultu měl 295 000km. Upozornil jsem je na to ale vesele ho prodávají dál s 258 000km. Pozor na ně !!!!!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky