Arho - zkušenosti, reference a recenze

www.arho.cz
Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Asi před dvěma měsíci jsem si v autobazaru Arho vyhlédl ojetý vůz Hyundai Elantra z roku 2013, najeto 52 tis. km. Jednání prodejce bylo příjemné a solidní, dokonce mne upozornil na drobné vady automobilu, kterých jsem si při prohlídce nevšim (velký kontrast s AAA auto, kde mi zatajili, že vůz byl bouraný - museli to vědět, protože můj automechanik to zjistil po několika minutách prohlídky vozu). Můj automachanik, kterého jsem si do bazaru následně přivedl, konstatoval, že vše je v pořádku a v souladu s informacemi od prodejce. Autobazar Arho tedy mohu doporučit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Na jejich internetových stránkách jsem si našel škodovku octaviu čtyři roky starou. Mailem jsem si vyžádal více informací včetně vinu, odpověd byla rychlá, takže jsem si vůz mohl prověřit a rezervoval jsem, po osobní prohlídce jsem usoudil, že auto koupím. Nejsem zklamaný, protože auto je velmi dobré a personál byl ochotný a vstřícný.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Prodalo se to poměrně rychle, v komisi jsem dostal o 40% více než nabídly Auto ESA /AAA. Chvíli trval převod, převádějí to hromadně. Peníze jsem vzal hotově, ale šlo i převodem na účet. Není špatné se ozvat, nikdo nespěchá s výplatou, ale po předchozích zkušenostech hodnotím kladně.
Tento autobazar je na trhu už dlouho a asi postupuje poměrně férově. Klidně bych opakoval.
Ale ten můj vůz byl opravdu poctivý, udržovaný, servisovaný, se serviskou a jasnou historií na Cebii, takže nový majitel najezdí ještě spoustu km, to poznali a proto se to prodalo tak rychle.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Pořídil jsem před měsícem Octavii, šest let starou, pěknou, udržovanou, pěkný interiér a hlavně solidní motor. Nějaké investice padly na takovou tu údržbu, servis, kapaliny a nové pneu, které teda byly v hrozném stavu, jinak všecko v cajku.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Koupila jsem 12 let staré kombi bmw a nemůžu si jej vynachválit. Samozřejmě jsem si s sebou vzala někoho, kdo autům rozumí, abych nekupovala jen naleštěný vrak. Ale musím konstatovat, že jsem opravdu narazila na velmi dobrý vůz. Prodejce byl také ochotný a informovaný. S tímto bazarem jsem spokojena.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky