Auta z Brna - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Dejte si velký pozor na tento bazar,Auta z Brna jsou naprostí lháři a podvodníci,koupil jsem zde Ford FOCUS 1.6 TDCI,v inzerátu bylo uvedeno nové rozvody,vyměněný olej,filtry,filtr PDF,ANI JEDNO NEBYLA PRAVDA.prý stav velmi dobrý,po 3tisících ujetých km,praskla hlava motoru,odešlo turbo a další věci.Jsou to naprostí šmejdi,bacha na ně,opravdu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Koupil jsem auto, již několik dní s ním jezdím. Byl jsem seznamen s drobnými...spíše vzhledovými vadami v řádech pár set korun, při servise mě tyhle vady byly potvrzeny a žádné jiné. Slevu jsem dostal a je tam fajn personál :) za mě super

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Vyhlídli jsme si firemní vozidlo v bazaru Auta z Brna. Před odjezdem jsme volali zdali je auto k mání.. nésledovala projíždka s vozem a nasledné smlouvání o ceně. Po domluve že jej bereme nám oznámily ze auto je prodané ať si vybereme jiné.. Nechapal jsem a nepochopím nikdy.. Vyhnout se oblkem takovým podvodníkům.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Jsme z Ostravy a dlouze jsme hledali automobil ke koupi. Auto Esa a AAA, to se člověk akorát naštve. Pak jsme vyzkoušeli několik bazarů, např v Olomouci, a bohužel všichni kupčí s auty které má utočeny kilometry. Auta z Brna je první bazar ve kterém vždy seděly kilometry, a to jsem si ověřil 4 vozidla, jednání prodejcu bylo nevtíravé , ale vstřícné. Jako přidaná hodnota byla závada ve vyhřívacích dečkach v sededadlech. Tuto zkutečnost jsme zdělili prodejcům asi po 14 dnech kdy už jsme vozidlo vlastnili, a bazar nám tuto opravu obratem uhradil.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V sobotu jsme byli v autobazaru osobně. Vše proběhlo bez problémů. Domluvili jsme se, že pokud by o auto měl někdo jiný zájem, ihned se nám ozvou a budeme mít možnost ho koupit přednostně. Do pondělí jsme zařídili vše potřebné k nákupu auta a volali do bazaru... bohužel auto mezitím bez upozornění prodali. Nevím, proč si na nás brali telefon a možnost přednostního nákupu auta nám nabízeli.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky