Auto Belák s.r.o - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Největší podvodník na trhu s auty. Doporučuji se mu vyhnout. Koupil sem od
něho auto golfa (stahnul 100 tis km). Telefony nezvedá. Nikoho horšího nemůžete potkat. Pořád stejná výmluva. Jsem u učetní (nezveda tel) pośle sms. Lidi pozor na toho šmejda.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Lidi ať na vás působí p. Belák jakkoliv,tak od něj nic nekupujte, mluví samo o sobě i to že mu několikrát vypálili bazar....moje zkušenost je taková že jsme koupili auto v hodnotě 350.000kč, vystavil fakturu na 50.000kč, kterou později chtěl zaplatit a dal to i na soud. Auto mělo prokazatelně stočené km cca o 600.000, tudíž i cena auta měla být někde jinde. Mělo částečně měněné díly motoru, na což jsme také nebyli upozorněni, prodával to jako první majitel, taky to nebyla pravda.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Je to nejhorší co kdo muže potkat mezi bazarami. Je to vychcanek co vam nezdvihne telefon, bude vas tahat za nos, zkusí z vas vymamit korunu a hotovo. Nikdy vice. Četl jsem že už hořel a asi ne naposled.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Přijeli jsme si pro golfa IV., kde bylo v inzerátu uvedeno, že má vyřízené dovozové papíry včetně nové STK,a neplatí se eko daň...papír z STK nám udajně vytisknou tam kde budeme dělat evidenčku.Podotýkám, že jsme jeli z Havířova.....na STK nám samozřejmě řekli že auto nic udělané nemá, takže vše šlo na naše náklady, auto jsme šli přihlásit na úřad-samozřejmě po delším pátrání zjistili že eko daň se platí...a po kontrole motoru se zjistilo, že ještě ujet kousek tak se potká....nulová komunikace, žádná snaha problém řešit - pro mě absolutní LHÁŘ A ZLODĚJ!!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Chtěl jsem kopuit mercedes od pana Baláka za cenu 544.000,- Kč. Požadoval zaslat peníze dopředu a ž mně potom doveze vůz, který jsem před tím neviděl. Jsem velice pracovně vytížený, tak jsem souhlasil. Když jsem požadoval naskenovat TP, tak mně tvrdi, že vše je v pořádku. Auto mně dovezl, ale pouze s jedním klíčem, v kufru nebyla roleta, nybylo žádné nářadí a při přihlašování jsem zjiostil, že auto je o rok starší než uváděl. Na druhý klíč od auta jsem čekal 4 měsíce a roletu nemám dodnes. Jedná se o velmi neseriozního mladého muže, který si hraje na podnikatele. Prokůpek z Pardubic.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky