Auto ESA - zkušenosti, reference a recenze

www.autoesa.cz
Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Spokojen jak s personálem, tak samozřejmě s koupeným vozem. Dané informace byly pravdivé a odpovídaly stavu vozu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Vybral jsem si Vw passat. Pán na ploše byl velmi vstřícný a ochotný. Chtěl jsem s vozem hned odjet ale nebyl proveden přepis. Zaplatil jsem rezervační poplatek a čekal na telefonát. Nikdo se mi neozval 14 dní tak jsem volal já. K mému úžasu mi paní na druhém konci sdělila že vůz je již týden přepsán. Dobrá. Rozjel jsem se tedy do auto Esa. V bazaru vše probíhalo poměrně v normě. Vše bylo vyřízeno asi cca za tři čtyři hodiny včetně schválení úvěru. (ten jsem později nechal refinancovat protože byl opravdu, mírně řečeno na pokraji lichvy). No a kapitola sama pro sebe byl přepis vozu na mě.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Překvapil me výběr aut, i když některé jsem dost nechápal co tam dělají, vypadaly tak akorát na náhradní díly. No ale když pominu ty šroty, vybral jsem si parádní audi se kterou jezdím už pár měsíců a doted jsem neměl problémy. Personál trochu otrávený a čekání neskutečné, ale hlavně že auto je suprové.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Koupě auta škody superb z roku 2013 za 450tis proběhla naprosto v pořádku, papíry byly předány ve slíbeném termínu, takže nemám důvod si stěžovat, hlavně ne na kvalitu a stav vozu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Pro naši firmu jsem měl vybrat ne úplně nové užitkové auto, jako nejlepší jsem vybral v esách mercede vito, cena byla více než přijatelná. Personál taktéž informovaný, takže jsem spokojen a v práci s vozem také.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky