Auto ESA - zkušenosti, reference a recenze

www.autoesa.cz
Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Nespokojenost akorát s jednání jednoho prodejce, který nás provázel po place, na to, že toho o autech moc nevěděl tak byl dost arogantní. Po chvíli se nás naštěstí ujal jiný, který byl velmi vstřícný. Auto jsme nakonec vybrali a koupili. Papírování asi nemá cenu komentovat, trvalo to, ale to bude zřejmě všude. Hlavní je, že auto jezdí bez výraznějších problémů.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

A autobazarem auto Esa jsem spokojená. Profesionální přístup, věnovali se mi dlouho, než jsem se rozhodla a nakonec jsem pořídila pěkný malý yaris. Jezdím s ním do práce už dva měsíce a bez problémů. Automechanik mi ho zkontroloval a provedl jen nějaké základní výměny oleje a tak.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Pořídil jsem škodu fabku, 4 roky starou, rezervoval jsem na netu a světě div se, opravdu tam byla. Šel jsem tam spíš s tím že tam nebude tak jsem to bral s nadhledem, ale byl jsem fakt mile překvapen. Auto jsem koupil za hotové abych se vyhnul úvěru nebo leasingu. Co jsem ho nechal prohlížet, tak stočené ani bourané nebylo. Ale je možné že to je obrovská náhoda. ani jsem tomu nechtěl věřit protože myslím že stočené jsou všechna a všude. nicméně tu za mě dobrý a hlavně se nenechte umluvit do něčeho co nechcete a berte si mechanika.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Před dvěma měsíci jsme si hotovostně pořídili škodu rapid protože leasing je opravdu hrozný, navíc už tak jsme dlouho čekali. Takže jednání by mohli zlepšit, trošku se nám zdálo jestli nás nechtěli natlačit na koupi na úvěr ale nakonec všechno bylo ok, zaplatili jsme a papíry i dva klíče dostali do pár dnů. A s autem jsme spokojeni.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Nechal jsem si převést do Ostravy Mazdu 6. Byl jsem velice spokojen s přístupem autobazaru i s prohlídkou auta. Auto jsem si nakonec odvezl a po zatím ročním užívání s ním nebyl žádný problém. Ovšem později jsem zjistil, že fotky mého auta používají na svých stránkách jako recenzi vozu. To mi nevadí, kdybych nezjistil, že auto mělo původně originální alu kola ale mě vůz prodali s levnými alu koly, které ani nevyhovují rozměrem a při větším zatížení vozu kola drhly o blatníky. Tudíž jsem si musel zakoupit nová kola.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Stránky