Auto ESA - zkušenosti, reference a recenze

www.autoesa.cz
Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Esa se pro mě staly opravdu esa. Nemůžu si vynachválit ten výběr aut a i ty ochotný kluky tam co vědí o autech fakt hodně. Možná budu znít moc nadšeně, jenže já jsem fakt nadšenej z mé insignie, jestli (až a doufám že ne) se mi vy*****ere tak budu mluvit jinak :)

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

S nákupem vozu jsme spokojeni, jen bychom vytkli chování jednoho prodejce, který byl dost nepříjemný (na pražské pobočce), což kazilo dojem z nákupu, na druhou stranu byl informovaný a věděl co nabízí, zakotvili jsme u volva, což byla nemalá investice, ale vyplatila se, jsme s vozem velmi spokojeni.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Velký výběr a cena v poměru ke kvalitě vozu byla příjemným překvapením. Nečekali jsme ani takovou ochotu, ale zašli jsme zde, protože jsme to měli nejblíže. Za zkoušeku přece člověk nic nedá. Sehnali jsme multiva VW za velmi dobrou cenu. Kvalitativně je na tom velmi dobře, v blízké budoucnosti budeme potřebovat další užitkový vůz, tak se do es půjdeme zase porozhlédnout.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Sehnal jsem dobré suzuki swift pro ženu, která jej používá denně a jezdí bez problémů, když pominu nabouraný blatník a odřené dveře, které jsou následkem pozdější jízdy:) Takže s koupí jsme spokojeni.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

S vozem i celkovým dojmeme z prodeje jsem spokojen, kupoval jsem sice novější auto, u kterého jsem doufal v možnost míň skrytých závad. A vyplatilo se, vůz je v naprostém pořádku.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky