Auto ESA - zkušenosti, reference a recenze

www.autoesa.cz
Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Dobrý den, před měsícem jsem si v Esách zaopatřil BMW, dal jsem svou starou škodovku na protiúčet a zbytek doplatil a nejde si stěžovat. Jsem spokojen s ochotou pomoci i s rychlostí vyřízení všeho. A co je nejdůležitější, vůz je v takovém stavu, jaký mi byl deklarován.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Jeden ze slušnějších autobazarů, oceňuji možnost rezervace auta, vstřícnost prodejců, atd., ale: koupil jsem zde 4 roky starou octavii po operativním leasingu, koupeno v ČR, 1 majitel, najeto 92 tis. km, pravidelný servis v autorizáku. To, že je třeba brzy po nákupu vyměnit některé na 100 % opotřebované věci, jako brzdové obložení nebo celé zkroucené kotouče, anebo plastové poklice přestříkané narychlo stříbřenkou, s tím se musí počítat, přece jen kupujete ojeté auto se "spotřebními" díly, které nikdo před prodejem auta neřeší.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

S manželem jsme si pořídili škodu octavii z předloňského roku, investice vcelku veliká, ale jsme spokojeni, prodejce nám byl k dispozici hodně dlouho a trpělivě nám poradil a o nabízených autech měl přehled. Později při placení šlo vše také relativně rychle. Jsme rádi že se bezpečně vozíme. Děkujeme. Hubertovi

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Už po příchodu se nám začal věnovat jeden prodejce a když nevěděl vše o námi vybraném autě, zavolal kolegu, který ho doplnil. Takže jednali jako profesionálové. Vůz jsme po pečlivém zvažování zakoupili a po dvou mesících můžeme konstatovat spokojenost.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

v esách jsem zažil normální průměrně profesionální přístup k zákazníkovi a zakoupený vůz v kvalitě odpovídající ceně.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Stránky