Auto ESA - zkušenosti, reference a recenze

www.autoesa.cz
Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Vybrali jsme si a rezervovali vůz na internetu, pak nám ještě paní telefonovala a poté jsme se vydali na prodejnu. Po příjezdu jsme byli celkem zklamaní, protože vůz byl údajně prodaný a nabídli nám jiné. No v tu chvíli jsme se chtěli otočit, protože jsme čekali podvod, ale kupodivu nám bylo nabídnuto auto podobné a o kousek lepší specifikace, takže jsme si i tak vybrali. A vůz je v pořádku, ale na internetu už bych nic nevybíral ani nezamlouval.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

+ příjemné jednání
+ informovanost
+ relativně rychlé papírování
+ auto je velmi dobré v poměru cena/kvalita

- asi nemožnost rezervovat vůz online, vždy byl prodaný (nakonec jsme vybrali přímo na pobočce)

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Auto bolo vo výbornom stave rovnako aj jednanie s ľuďmi čo sa týka servisu bolo bezproblémové a som teda veľmi spokojný. Predávajúci bol veľmi príjemný a všetko rýchlo vybavil.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

S autem z tohoto bazaru jsem spokojen. Mají velký výber, tak jsem to zkusil u nich. Na voze jsem musel jen nechat seřídit geometrii a vyměti olej atd. Jinak všechno proběhlo relativně rychle. O týden se zpozdili s posláním techničáku, ale jinak žádný větší problém.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Důvod, proč doporučujeme, není ani chování prodejce ani snaha dostat nás do úvěru, ale hlavně kvalita vozu. Opravdu příjemné překvapení, že u naší škody rapid vše funguje a nic z výchavy, ani jinde, nechybí. Pár tisíc navíc jsme ještě investovali do výměny provozních kapalin atd. a celkové důkladné prohlídky.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Stránky