Auto ESA - zkušenosti, reference a recenze

www.autoesa.cz
Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

dobré auto a příjemný prodejce se rovná dobrý pocit z koupeného vozu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Prodali jsme vůz ale spokojenost není úplně stoprocentní, protože cenu za výkup jsme si představovali celkem vyšší, nicméně nakonec jsme prodali a jsme rádi hlavně že papírování bylo rychle vyřízené.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Nemůžu si vynachválit koupené auto v esách. Navzdory negativním recenzím, které jsem našel na internetu jsem se tam šel podívat a hned jsem si rezervoval vůz, na druhý den jsem jej nechal zkontrolovat a poté koupil, jsem velmi spokojen.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobrý den, musím říct, že v tomto bazaru jsem byl až překvapený dobrým přístupem a ještě víc jsem s autem. I když jsem moc nevěřil, při koupi všechno nasvědčovalo tomu, že vůz je ok. Jelikož jsem potřeboval auto a předchozích dvou bazarech jsem si nevybral, investoval jsem. A jsem za to rád, protože auto je ve velmi dobrém stavu. Je mi jasné, že každý rozhodně takovou zkušenost mít nebude, protože jsem viděl nabídku a ne všechna auta se mi zdála úplně ok a ještě za ty ceny. Nicméně je prostě třeba nenechat se nalákat na naleštěnou karoserii a dávat si pozor, do čeho vkládáte své finance.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Zakoupený vůz si nemůžeme vynachválit. Jednalo se o první vůz zakoupený v bazaru, proto jsme se trochu obávali, ale v esách nám, jako starším manželům, pěkně poradili a nabídli slušné vozy za přijatelnou cenu. Vybrali jsme si nakonec škodu, na kterou jsme koneckonců zvyklí a jsme po měsíci spokojeni, děkujeme za vůz i za přístup.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky