Auto ESA - zkušenosti, reference a recenze

www.autoesa.cz
Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

S autem z tohoto bazaru jsem spokojen. Mají velký výber, tak jsem to zkusil u nich. Na voze jsem musel jen nechat seřídit geometrii a vyměti olej atd. Jinak všechno proběhlo relativně rychle. O týden se zpozdili s posláním techničáku, ale jinak žádný větší problém.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Důvod, proč doporučujeme, není ani chování prodejce ani snaha dostat nás do úvěru, ale hlavně kvalita vozu. Opravdu příjemné překvapení, že u naší škody rapid vše funguje a nic z výchavy, ani jinde, nechybí. Pár tisíc navíc jsme ještě investovali do výměny provozních kapalin atd. a celkové důkladné prohlídky.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Na webu jsem objevil parádního mini coopera. Čekal jsem že to bude jen lákadlo, ale rezervoval jsem a dojel jsem těch 150km. Po několika telefonátech a ujistění, že tam je tam fakt bylo. Nevím jestli to je náhoda, ale jsem rád protože auto jsem koupil.. A jsem nadmíru spokojenej.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Normální bazar. Dobrá otevíračka, byl jsem tam snad před 9 a nikdo neremcal. Mám od nich už druhý auto. První jsem dal synovi na doježdění a teď jsem si pořídil novýho Passata. Pořádný kočár konečně.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Sháněl jsem novější mondeo za nějakou rozumnou cenu, objel jsme několik bazarů z nichž nejlepší (nebo to nejmenší zlo) byly esa. Narazil jsem na dobrý vůz, což mi mechanik potvrdil, bral jsem za hotové (raději půjčku v bance jak u nich na splátky) ale po pár týdnech je vše ok.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky