Auto Gruber - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

V Auto Gruber jsem zakoupil Fiat Ducato 2013 a jsem naprosto spokojený jak s vozem, tak s přístupem zaměstnanců i samotného majitele. Po domluvě mi ještě před koupí zdarma přistavili vůz na prohlídku do mnou vybraného autorizovaného servisu, kde bylo vše vpořádku. Celkové jednání autobazaru probíhalo spíše přátelsky a vše zcela otevřeně a na rovinu. Mohu pouze doporučit!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Po příjezdu do autobazaru, neochota, auta jsme sice prohlédli, ale ten stav hrůza, jenom naleštěné, tech.stránka děs..nedoporučuji je to ztráta času!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Po týdnech chození po bazarech jsem konečně došel k tomu správnému. Nikdo se na mě nelepil a nepřemlouval mě hned po vkročení do bazaru co si mám koupit a proč zrovna u nich a né u jiných. Ale v klidu mě nechali projít si bazar prohlédnout auta. Poté jsem zašel k nim do kanceláře kde mě uvítali a já jim řekl o který auta mám zájem. Ochotně se mnou diskutovali řekli mi upříně co auto má a včem jsou naopak nedostatky. Řekl jsem k čemu auto potřebuju a oni se mnou opět prodiskutovali a poradili mi různě plusy a mínusy aut k mé praci. Trpělivě mi odpovídali na každou mou otázku.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Na začátku letošního roku jsem sháněl dodávku,konktrétně Fiat Ducato,když jsem se byl podívat v ostatních bazarech nebo na soukromý inzerat auto vůbec neodpovidalo stavu který jsem viděl na fotkách,potom jsem od kamaráda který vlastni autodopravu a funguje od roku 2003 dostal tip na bazar auto gruber,má od nich uz čtvrté auto a nikdy neměl problém.Tak jsem se podíval na webovky,tam nás zaujalo par auto tak jsem se rozhodli jet se do bazaru podívat osobě a udelali jsme dobře meli tam auta ktere ještě ani neinzerovali tak že jsme je viděli jako první,nakonec jsme si vybrali Fiat ducato najeto

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

U firmy Auto-Gruber jsem si zakoupil vuz Iveco daily,s vozem jsem velice spokojen,stejně tak spokojen i se službami od tohoto bazaru. S mojí zkušeností mohu pouze doporučit. Lukáš Dolinek

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Stránky