Auto Gruber - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Po příjezdu do autobazaru, neochota, auta jsme sice prohlédli, ale ten stav hrůza, jenom naleštěné, tech.stránka děs..nedoporučuji je to ztráta času!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Po týdnech chození po bazarech jsem konečně došel k tomu správnému. Nikdo se na mě nelepil a nepřemlouval mě hned po vkročení do bazaru co si mám koupit a proč zrovna u nich a né u jiných. Ale v klidu mě nechali projít si bazar prohlédnout auta. Poté jsem zašel k nim do kanceláře kde mě uvítali a já jim řekl o který auta mám zájem. Ochotně se mnou diskutovali řekli mi upříně co auto má a včem jsou naopak nedostatky. Řekl jsem k čemu auto potřebuju a oni se mnou opět prodiskutovali a poradili mi různě plusy a mínusy aut k mé praci. Trpělivě mi odpovídali na každou mou otázku.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Na začátku letošního roku jsem sháněl dodávku,konktrétně Fiat Ducato,když jsem se byl podívat v ostatních bazarech nebo na soukromý inzerat auto vůbec neodpovidalo stavu který jsem viděl na fotkách,potom jsem od kamaráda který vlastni autodopravu a funguje od roku 2003 dostal tip na bazar auto gruber,má od nich uz čtvrté auto a nikdy neměl problém.Tak jsem se podíval na webovky,tam nás zaujalo par auto tak jsem se rozhodli jet se do bazaru podívat osobě a udelali jsme dobře meli tam auta ktere ještě ani neinzerovali tak že jsme je viděli jako první,nakonec jsme si vybrali Fiat ducato najeto

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

U firmy Auto-Gruber jsem si zakoupil vuz Iveco daily,s vozem jsem velice spokojen,stejně tak spokojen i se službami od tohoto bazaru. S mojí zkušeností mohu pouze doporučit. Lukáš Dolinek

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Všechny auta akorát tak naleštěný a to je tak všechno.První dvě Iveca co jsme chtěli vidět ani nešli nastartovat.U auta sme stáli skoro hodinu než se začalo něco dít.Prodejce ani nevěděl o čem mluví a co nám nabízí.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky