Auto Hope - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Normálně žádné recenze nepíši,ale zde musím udělat vyjímku.Vůz jsem si vyhlédl na webových stránkách prodejce.Po tel. kontaktování majitele bazaru jsem si domluvil prohlídku vozidla na sobotu!!! odpoledne,což by málokdo z bazarníků po mých předchozích zkušenostech udělal. Vozidlo mi bylo předvedeno,bylo poukázáno na všechny vady které vůz má a zároveň i na klady vozu. Provedli jsme zkušební jízdu,při které mě majitel autobazaru upozornil na horší tlumiče,což bych já osobně nepoznal.(Toto bylo nakonec zohledněno v ceně vozu). Musím ocenit snahu prodejce a i ochotu vozidlo předvést.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V tomto autobazaru jsou prodávána auta se skrytou vadou. Po krátkém provozu zakoupeného vozu jsem měl potíže se startováním. Na reklamaci p.Procházka nereagoval a snažil se to vždy nějak "zalátat". V žádném případě tento autobazar nikomu nedoporučuji !!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Ve zmíněném bazaru jsem koupil Octavku, asi po 3 měsících odešla spojka a zároveň s ní motor, takže oprava stále ranec, o spojce věděli, byla opravená jen na oko aby chvilku vydržela, o motoru asi taky něco tušili, do auta byl nalili úplně jiný olej než tam patří. A otázka je co se podělá dál. Za mě nebrat odtud žádná auta!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobrý deň, prišiel som si pre auto až z Popradu. Auto som si vytipoval na interbetu. Po príchode som zistil, zé všetko było tak ako ma. Fotky ani stav auta nebol nijako prikrášľované. Ochotný predajca k tomu. Ako mi auto doslúži, Tak vim kam pre nové :-)

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Přes ujišťování a několik návštěv autobazaru, nebyl k zakoupenému vozu dodán druhý klíč a klíč k závěsnému zařízení. U vozidla uvedeno nebourané a najeto 100 tis km. Většina dílů plastového obložení interiéru na pravé straně uvolněna (prasklé nebo ohnuté úchyty dílů, což o něčem svědčí). Po třech měsících praskla pružina předního tlumiče (naštěstí u stojícího vozidla). Dnes se majitelé autobazarů ohánějí servisními knížkami a potvrzeným počtem km - dost pochybuji o pravosti těchto servisních knížek.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení