Auto Kučera - zkušenosti, reference a recenze

www.autokucera.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Dobrý den,

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

2.2.2016 Hledám všechny "spolunapálené" , kteří naletěli v tomto bazaru a zakoupili vozidlo se stočenými kilometry. Nutností je, aby podvedených klientů bylo co nejvíce, aby se celá věc konečně dala vyřešit. Pokud už se nechcete dívat, jak tento subjekt "podniká", napište na email robertpetrovicky2015@seznam.cz Robert Petrovický, Karviná

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Kupovali jsme zde Renault Twingo.Dle popisu v inzerátu nebourané , v dobrém stavu.Bohužel jsme podcenili situaci a nevzali s sebou odborníka.Na zřejmě úzce spolupracující STK poblíž bylo zjištěno vše v nejlepším pořádku jak mechanicky tak na emise.Už při cestě zpět domů se mi ta jízda nějak nelíbila.Takže rezumé : auto bylo po havárii na celou pravou stranu , lehce na předek ,tj .

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Pořídil jsem si Focuse, na splátky, jen s mírným navýšením. Podstatné je že auto jsem si zkontroloval, nechal zvednout, projel, papíry také vypadaly ok, takže jsem podepsal a odjel. Jezdí se v něm velice dobře, kromě výměny provozních kapalin a koupě zimních kol jsem nemusel nic investovat.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Pořídil jsem si pěknou Daciu za celkovou cenu necelých 90.tis. Platil jsem hotově, což nebyl problém, na kontrolu papírů, údajů z cebie, servisky mi dali čas. žádný nátlak. jsem spokojený a auto je velice dobré, i když poškrábané trochu na což sem byl upozorněn hnet na začátku.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Stránky