Auto LaFi - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Naštěstí jsem si u nich nekoupil auto. Tři dny jsem k nim volal několikrát za den na obě čísla, která byla v inzerátu uvedena. Měl jsem zájem o Škodu Superb za poměrně pěknou cenu a poměrně nízkým počtem kilometrů. U Cebie jsem zjistil že byly nějaké tři škodné události, ale report jsem nechtěl platit, dokud nebudu vědět zdali auto není prodané. Když jsem se konečně dovolal, bylo mi řečeno, že Cebia report mají, že kilometry sedí a škody byly jen drobná plechařina na přední části vozidla. Byl jsem odhodlán jet vůz koupit, ale nedalo mi to a Cebia report jsem si stejně zaplatil.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Zdravím, já byl s jednáním pánů s Auto Lafi spokojen. Sice jsem se dovolal až po několikáté to je pravda ale když jsem byl později na prohlídce auta tak jsem chápal pročpak je asi občas těžké se dovolat. A Musím říct že při první cca 15 minutové projížďce mě jejich neustále vrnící a cinkající telefon už celkem vadil. A ocenil jsem že při zkušební jízdě a následné prohlídce auta se snažili věnovat jen nám. Autíčko jsme koupili a jsme moc rádi..

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Špatná komunikace. Slíbí, že zavolají a vůbec se neozvou. Tvrdí, že auto je v bezvadném stavu, ale při prohlídce u nich má vadu airbagů. Slíbí, že auto je možné si odvézt do servisu na prohlídku, ale pak s tím mají obrovský problém a vymlouvají se, že na to nemají čas. Pravděpodobně mají auta i stočené kilometry. Rozhodně nedoporučuji.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

U AutoLafi nedoporucuji, takto neseriozni pristup jsem nikde nezazil.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení