Auto Pech - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Koupili jsme si auto o kterém nám nikdo neřekl, že má skrytou vadu, auto je neustále bazarem opravováno (už min. 5 oprav se nepovedlo), bauto je v záruce, ale i tak bazaru musíme zaplatit za opravu. Opravdu nedoporučuji cokoliv zde kupovat. Ze začátku Vás sice čeká milé vystupování, ale při jakýchkoliv problémech se potýkáte s arogantními podnikateli, který nechtějí nic, než peníze.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V červnu 2016 jsem u auto Pech kupoval Hyundai i30. Rychlé jednání, druhý den jsem si jel 300 km pro vůz. Auto vypadalo super, i fungovalo super, což mi potvrdil i nezávislý servis. Nesrovnalost byla pouze s LPG a to, že mi neřekli, že na okně je pavouček. Vše se následně vyřešilo slevou, takže v pořádku.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Před 3/4 rokem jsme zde pořizovali náš první lepší automobil Peugeot 5008. Nemohu nic jiného, než tento autobazar doporučit, našla jsem jej náhodou na internetu a od prvního mého mailu s dotazem až do posledního detailu vše naprosto skvělé. Jelikož jsem s koupí vozidla neměla žádnou zkušenost, dost jsem se toho bála a každý mě odrazoval od koupě ojetého vozidla z bazaru, ale jsem ráda, že jsme nakonec autobazar Auto Pech našli a vozidlo zde zakoupili. Často ráda vzpomínám. Hlavně pan Pekuláš ale i ostatní nám vyšli vstříc totálně ve všem, co jsme si vymysleli.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Jelikož jsem tento server využíval před zakoupením vozu, slíbil jsem si, že po půl roce užívání vozu sem napíši. Nyní tak činím.
Cca před půl rokem jsem u Auto Pech kupoval svoje v pořadí šesté auto. Jednal jsem převážně s panem Pekulášem. Po dohodě jsem si nechal z Německa dovézt tříletý Ford S-max, dle svých přesných požadavků.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení