Auto Qualt - zkušenosti, reference a recenze

www.autoqualt.cz
Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Přišel jsem, vybral jsem, koupil jsem. Personál mi poradil, protože jsem nebyl úplně rozhodnutý jaké auto chci, nakonec jsem vybral citroen c5, se kterým jsem velmi spokojen. takže dekuji za doporučení i prodej dobrého vozu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

V auto qualt jsem sehnal volvo v dost dobrém stavu staré šest let, platil jsem raději v hotovosti a i tak to trvalo dlouho. ale prodejce i při vyřizování byli ochotní, ve výsledku jsem tam strávil snad půl dne, ale auto je skvělé, takže to pominu. za mě ano.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Pořizovali jsme si se ženou Peugeota 206, na to že je skoro deset let starý, je ve velmi dobré stavu, žádné zrezlé plechy ani stočené kilometry, v servisu mi potvrdili, že je dobré. Investicím se samozřejmě nevyhneme, ale jsme spokojeni. Chování prodejce bylo také na úrovni, žádné manipulace a vyřízení všech formalit proběhlo v krátké době.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Měnil jsem začátkem roku jedno ducato za druhé, na protiúčet a jsem spokojený, jako firemní auto je používáno každý den na převoz materiálu a je bez problému. Přijdu zas.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobrý den paní Kláro,

původně jsme nechtěli na Váš komentář vůbec reagovat, ale cítíme se poškozeni a ne všichni zákazníci nás znají mimo náš region. Ti co znají,dobře vědí, že, promiňte nám to, ale neříkáte pravdu. Pevně věříme, že ne úmyslně, jen jste jednoduše nečetla to co jste měla a viděla to co chtěla vidět. U všech našich inzerátů a u tzv. odpočtových aut je uvedeno, že inzerovaná cena je bez DPH či, že je možné z ceny DPH odečíst.Všichni si toto mohou ověřit na autoqualt.cz sauto.cz tipcars.cz bazos.cz apod.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky