Auto Rudná s.r.o. - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

V bazaru Auto Rudná koupeno v roce 2013 vozidlo Smart se stavem tachometru 86 tis.km.(r.v.1999), dokladován repas motoru. Po prohlídce a velice korektním a pohodovém jednání, vůz zakoupen. Přihlášení vozu ze Švýcarska provedl bazar. Poté co sem nebyl upozorněn na povinnost zaplacení Eko poplatku při přihlášení, tento poplatek uhradil autobazar, což bylo velice profesionální. Po odvozu vozu se po týdnu projevila první závada ( vozidlo po zahřátí přestalo reagovat na přidání plynu a dusilo se - provedena v servisu výměna lambda sondy). Po dalším týdnu odešel startét (provedena repase).

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Dobrý den, také bych chtěl udělit tři palce, ale bohužel.. Ohledně nákupu bylo všechno v pohodě, proti tomu nemůžu nic říct. Ale aby se auto pokazilo po měsíci? To přece nejde. Další měsíc jsem čekal na opravu. Pak po asi dvou měsících zase něco, ale to jsem čekal na opravu „jen“ dva týdny. Kdyby víc kontrolovali co prodávají, nemusel jsem mít tolik komplikací, a oni taky ne.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Auto Rudná, dovozová auta. Vybrali jsme si tam jeden automobil, po prvotním strachu jak to bude s přihlášením auta ze Švýcar jsme se rozhodli do toho jít. Bazar vše profesionálně vysvětlil, upozornil, nesnažil se prodat za každou cenu. Maximálně ochota a je vidět, že jim na rodinné firmě opravdu zálěží. Auto bez problému přihlášeno pro provoz v ČR tak jak slibují. Velmi solidní autobazar, děkuji Balatka

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení