Auto TNC - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Jelikož autobazaru TNC již začala "hořet" půda pod nohama, změnil působiště a název. Teď se jmenuje AUTO TRAVIS, a poskytuje stejně "kvalitní" služby ,jako bazar TNC.
Stáčené tachometry, pohádky o servisních knihách, které se jako náhodou zrovna někde ztratily a podobné finty.To se ani nedá divit, když lidé zapojení do této firmy ,mají bydliště na Městském úřadu (proč asi?)

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Před nedávnem jsem koupil Yaris za 85tis. S cenou jsem spokojený a hlavně se na autě nic nepos… Chování při koupi bylo solidní, typkovi sem sice moc nevěřil, ale nakonec se ukázalo že nic nezatajil.. Takže ok.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Pokud máte zájem o aroganci a totální ignoranci ze strany majitele pana Pěšáka ,navštivte tento bazar s ojetými šroty a stočenými tachometry. Komunikace končí v okamžiku koupě vozidla.
Doporučuji shlédnout pořad Černé ovce ,kde se pan Pěšák opět vyznamenal.
Jen tak na okraj, není nad to když si sám bazar píše kladné recenze.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Náhodou jsem před několika lety narazil na skvělou čtyřkolku v auto tnc. Byla za dobrou cenu, ani nevím kolik přesně. A doteď s ní jezdím po lesích (ne pro zábavu=neodsuzujte za ničení lesa:)) a je naprosto bezproblémová. Jednou jsem musel na reklamaci, ale proběhlo to hladce. Palec nahoru.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Dobry den vsem kteri se nemohou rozhodnout od kud si koupit ojety vuz. Ja sem mel stejne problemy asi pul rok nic mene sem nestracel nadeji a po dobu hledani jsem nasel nabidku vozu od toho to autobazaru. Jako spoustu lidi sem se bal stocenych kilometru a dalsich zmen a kamuflaze ktere mohli lide zakryt. Po ujetych 130 kilometrech do Prahy prisloprijemne prekvapeni, vuz odpovidal stavu kilometru a vsemu co nam bylo o tomto vozu receno.Coz posleze potvrdil i mechanik ktery dela cele me rodine auta uz leta. Zamestnanci i vedouci byly vztricny, moc hodni a slo se dohodnout na cene.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky