AUTO YETTI s.r.o. - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Moje zkušenost s auto yeti s.r.o. podvodníci co prodávají auta jen na okrasu po nějaké době jsme zjistili že fitr pevných částic byl demontován. A po té jsme se i dozvěděli že majitel již byl trestně stíhán u soudu za nějaké nekalosti právě kvůli prodeji aut. Radši ruce pryč pokud jste laik a nevyznate se v autech bez skrupulí to využijí. My jsem na to přišli příliš pozdě a nebyla už možnost se bránit naše hloupost. Takže s někým zkušeným jít na prohlídku vozu s nebo radši vůbec. ŠMEJDI

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V Auto Yetti s.r.o. Cheb se nám líbila A3, podle prodejce/jednatele MK byla skvělá, když jsme našli závady, o kterých nám neřekl, trochu ubral na vstřícnosti, nicméně slíbil, že pozve autoelektrikáře, který se na závady podívá a případně bychom se domluvili na slevě. Po dvou dnech prodejce volal, že elektrikář tam byl a prodejce nás tedy informoval o ceně oprav. Následným naším telefonátem tomuto elektrikáři jsme s překvapením zjistili, že o ničem neví, nikde nebyl, žádnou A3 neviděl a pokud chceme něco opravit, ať auto koupíme a přijedeme. Takže tak.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Před pár lety jsme s bratrem vybírali auto pro začátečníka - obyčejné meziměstské přibližovadlo. Hledali jsme něco v okolí a opravdu náhodou jsme zabrouzdali i k Yettimu do Chebu. Bráchovi padla do oka Fábka, domluvili jsme se, koupili a odjeli. Po cca dvou letech mi začalo vadit moje Kangoo a koukal jsem také po Fábii. Kouknul jsem k Yettimu a měli hned dvě podle mých představ. Přijel jsem, pokecali jsme, celkem mě udivilo, že si mě kluci pamatovali. No a s Fábkou jsem odjel i já. Teď hledám něco na ježdění do práce a Yetti je první, na koho se obracím s dotazem.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobrý den,ráda bych se s vámi podělila o naší dlouhé cestě s nákupem auta.Auto jsme sháněli už od března.Navštívili jsme hodně majitelů soukromých inzercí,kteří nabízeli svá auta na prodej.Navštívili jsme také Olomouc,Hradec Králové, Děčín atd.Hodně aut bylo stočených a bouraných.Už jsme si mysleli,že snad žádné auto nekoupíme.Potom jsem zavolala na inzerát do tohoto bazaru.Sháněli jsme škodu octávii.Majitel bazaru nám auto podržel celý týden až do soboty.Cesta tam a zpět byla asi 800km.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení