Autobazar Hadraba - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Po vyhlédnutí auta na internetu cena vozu 270 000 Kč, jsem volal panu Hadrabovi. Vyptával jsem se na stav vozu. Ten auto vychvalil až do nebe, cituji: nemá žádné škrábance, velice zachovaly stav atd atd ... domluvili jsme se tedy na schůzce. Přijel jsem: autu nešla klima každý karosářský díl byl odřený a kufr vozu vypadal jak by v něm někdo vozil štěrk. samozřejmě přední nárazník neseděl, byl tedy po nějakém karambolu. Škoda, že si neuvědomují, že člověk tam jede třeba 200 km. Pro toto chování a zamlčení důležitých informaci davam palec dolů.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Před týdnem jsme v Rosicích koupili (nepříliš) ojetý vůz.
A byl jsem příjemně překvapen - auto bylo připravené, s veškerou povinnou výbavou, nádrž 1/3, doplněn i ostřikovač, perfektně omyt i motor.
Převod bez problémů - čas na evidenční kontrolu dodržen, nabídnuto na místě povinné ručení za dobrou cenu, vlastní převod vozu na základě plné moci do několika dnů včetně doručení dokladů na adresu.
Nákup mohu jen doporučit!
Kvalitu koupeného auta nicméně prověří až čas, ale to platí všude.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Jestli máte obavu, aby Vás při koupi auta bazar nepodvedl, zamiřte k tomuto prodejci. U něj máte 100% jistotu, že se tak stane. Tento "vypečený" pán je typickým příkladem bazarníka, který Vám vychválí do nebes sebevětší vrak jen aby úspěšně uzavřel obchod. Skryté vady a další nedostatky vozu jsou Vám taktně zamlčeny a po podpisu smlouvy z předávacího protokolu zjistíte, že jste vlastně koupili tříčtvrteční vrak. Dejte si pozor, u něj stav vozu "3" neznamená průměrný stav, jak jej prezentuje, ale totální vraždu. Tomuto zlodějíčkovi se obloukem vyhněte!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Měl jsem zájem o Felicii a na dotaz mě pan Hadraba ujišťoval že auto je po prvním majiteli a neni bourané akorat ta maska a náraznik se musí usadit. Zavolal jsem proto kamarádovi ať mě to auto prolustruje. Bylo to zajímavé: felda jezdila na kriminálce jako služební, měla dvě nehody a kilometry na tachometru se rozcházely o cca 100.000km. Takže moje rada je: vyhněte se tomuto podvodníkovi velkým obloukem. Igor.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Před dvěma měsíci jsem v tomto autobazaru zakoupila vůz Opel Astra twintop. Auto vypadlo slušně, čistě. Po běžném servisu jako byly rozvody apod. , auto ještě tři týdny jezdilo. Hned po opuštění autobazaru auto pípalo jako splašené, protože nebyla správně dovřená střecha. V tomto stavu s vědomím p.Hadraby jsem opustila bazar. Za dalších 500m se rozsvítila kontrolka chladící kapaliny.
Byly to maličkosti, které se za pár tisíc odstranily.

Poté, při cestě z Prahy auto zdechlo úplně. Po odtažení do servisu byly diagnostikovány tyto závady :

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky