Autobazar HL - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Moje zkušenost je velmi dobrá, mám z bazaru Forda Transita rok 2006. Auto bylo ve velmi pěkném stavu, prodejce se nám řádně věnoval. Zkušební jízda dlouhá, odhaduji 20 možná i 25 km i po horší cestě, auto jsem si řádně osahal a prohlédl. Z koupí jsem udělal moc dobře.
Spokojenost, rozhodně doporučuji. Zednictví Smetana Jaroslav

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Na netu sedím každý den asi hodinu již dva měsíce. V bazarech jsem strávila již x hodin na celkem patnácti prohlídkách a celkem najela po prohlídkách přesně 1263 km, což je síla. Jsem z Jičína a výlety do Olomouce a podobné dálky již nehodlám absolvovat. Mým snem je krátká Mazda 6 do 80 tis. Kč. Tak jsem hledala a jezdila. Ale najít Mazdu 6 bez koroze je fakt těžké, potvory prostě hnijou. Mám přítele z oboru aut, tak že ví co a jak.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Naše rodina může tento autobazar doporučit, ochota a vstřícné jednání, s autem jsme spokojeni. Rodina Špádová

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V Hl jsem měl své auto v komisním prodeji, auto jsem měl do třech týdnů prodané. Peníze jsem obdržel 5dní po prodeji včetně kopie přepsaného techničáku na nového majitel, pojistku mi také zrušily. Byl jsem maximálně spokojen, a to se vším dokonce když jsem si kontroloval auto na internetu tak bazar zajistil vyčištění vozu a to na své náklady. Pan Hložek mi při vyplácení peněz říkal že je to v pořádku že přečištění vozu je zdarma.
DOPORUČUJI - Petr

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Výlet do AUTOBAZARU HL, který někteří lidé nazývají pelechem hrůzy a vedoucí lidi jsou nazváni podvodníky, jež mají STŘEDOČESKÝ KRAJ POD PALCEM. Před týdnem jsem si zakoupil v Autobazaru HL vozidlo Seat Alhambra r.v. 2003. Protiúčtem jsem dával vůz Stejné kategorie jen staršího data výroby. Doloženými doklady jsem panu Hložkovi prokázal rozsah oprav provedených na mém vozidle. Opravy byly zvýhodněny a to výkupní cenou vozidla. Nevím, kde se bere taková nenávist k lidem, jež vyjdou kupujícímu vstříc skoro v každém požadavku.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky