Autobazar Nika - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Můj syn měl zájem zakoupit u bazaru Nika Chrudim Renault Espace 2,0 Dci-červené met.barvy r.v. 2006. Dle uvedených parametrů v nabídce byl vůz koupen v ČR,nebyl havarovaný a byl vzorně udržovaný. Nemohu říci,že vzhled vozu dle foto by byl špatný. Po tel. rohovoru s prodávajícím byl syn ujištěn,že je vše tak jak je uvedeno v nabídce !

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Jednali jsme s panem majitelem dvakrat, z toho: jednou koupe auta a podruhe prodej . Vzdy se zachoval velmi profesionalne, nic ne zatajil při prodeji, upozornil na ,,kriticke body" a dokonce jsme zaplatili za auto cenu, za kterou jsme vuz prodali po roce uzivani, tj.auta nejsou predrazena .
Ono je jiny , když jednas s clovekem , kt. vi co chce, nez s kupcem ( pripadne prodejcem) který chce starsi vuz ( v bazaru je to obvykle :-)) za malo penez a ještě nejradši s 50% slevou ( obracene při prodeji ) .

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Perfektní přístup a trpělivost s nerozhodnými zákazníky jako jsem já. Nic na vás nehrají a chovají se férově. Naše rodina v autobazaru NIKA Chrudim kupuje auta už téměř 20 let a vždy jsme byly nadmíru spokojeni. Mají rozumné ceny a zachovalá auta (ne, jako u nás v Praze). Zkrátka autobazar doporučuji všem kdo to mají v hlavě srovnané a vědí že autobazary prodávají použitá auta a že je potřeba počítat s nějakými známkami opotřebení a investicemi do nich buďto hned na začátku nebo v budoucnu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Přítelkyni chcíplo auto na parkovišti před autobazarem Nika, nešlo nastartovat, nesvítily kontrolky, prostě konec. Volala do práce, volala svým známým ale nikdo neměl čas jí pomoct. Po 20 minutách kdy tam stála promrzlá přišel majitel bazaru a nabídnul jí pomoc, auto s kolegou opravili, půjčili jí nabitou baterku, nabídli horký kafe na zahřátí. Trochu se bála kolik bude platit, ale nevzali si ani korunu ! Celá dojatá mi volala, slzy na krajíčku... To se v dnešní době jen tak nevidí :-)

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

lidi v zivote nekupujte od podvodnika auto at nedopadnete jako ja a vse zatajil a nechce ani komunikovat a vypina telefon je to jen hajzl ktery bere prachy za sroty auta

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky