Autobazar Plzeň - zkušenosti, reference a recenze

www.autobazarplzen.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Dlouho jsem hledala, kam napsat recenzi na tento autobazar. Koupila jsem v dubnu letošního roku auto, které pravděpodobně bylo bourané na předek, časem jsem zjistila rozdíly. Do auta jsem postupně nacpala víc než 1/3 kupní ceny. Nejhorší byl přístup prodejce - druhý den po koupi vozu auto zdechlo a vůbec se nemínilo rozjet - prý to bude jen ucpaný palivový filtr a co bych jako chtěla ( od auta za 125.000???) Asi aby mi stálo před barákem. O reklamaci nebo vrácení vozu nechtěl ani slyšet. Nicméně dal mi "slevu" 2.000,- kč a vůz "opravil".

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Po dlouhé cestě do Autobazaru Plzeň jsme zjistili,že prodejce nemluvil prakticky v ničem pravdu (inzerovaná výbava,počet majitelů atd.). Na všechna fakta , která ho usvědčovala z překrucování či vysloveného lhaní s ledovou tváří odpovídal "Je to možný". Vrcholem všeho byla zkušební jízda, kdy nás vůz sice nechal řídit, ale vozidlo bylo nad 50km/h neřiditelné-celé se začlo klepat.(Přitom do telefonu tvrdil, že s tím autem sám jezdil a nic mu není). Prohlídku v servisu odmítl,že na to nemá čas.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

S autobazarem jsem nad míru spokojena. Prodejci velice ochotni. Mají velké znalosti, doporučili na jedničku. Auto bych nemenila. Mohu jenom doporučit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Prodejci jsou nepříjemní, nesdílní a protivní, zatajili mi, že auto je bourané, do tohoto autobazaru už nikdy více!!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Já jsem spokojený, synovi jsem koupil Ford Focus na takové to první jezdění, kde by nevadilo, že ho někde škrábne. Ale i tak vypadá velice pěkně, cena byla dobrá. Myslel jsem, že bude fakt už jen na dojezdění, ale syn bez něj nedá ani ránu a dobře o něj pečuje. Takže jsem koupil auto v ještě slušném stavu za hodně nízkou cenu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky