Autobazar Sedlec - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Koupil jsem si zde starší, leč zachovalý Suzuki Ignis. I přes lehce rozporuplný dojem (v autě byla totálně vybitá baterie) jsme vůz projeli a nechali prohlédnout v mnou vybraném autoservisu. Podtrženo sečteno, auto šlape jak hodinky a v servisu jej chválili div ne s otevřenou pusou. Zjistili pouze vůli v jednom z ložisek - majitel autobazaru vše okamžitě řešil koupí nového kvalitního kusu. S baterií to samé. Na rozdíl od ostatních autobazarů si dává tento člověk skutečně pozor co kupuje, nezatajuje informace a má vstřícný přístup k zákazníkovi.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Koupil jsem si Ford Mondeo z dovozu. Jsem velmi spokojen nejen s vozem, ale i s přístupem prodejce.
Auto odpovídá udávanému stavu, veškeré náležitosti byli vyřízeny bez nejmenších problémů. Příjemný personál je zřejmě samozřejmostí. Tak to má vypadat, mohu jedině doporučit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Chtěl jsem auto pro manželku, ne moc drahé, ale zase bezproblémové a bezpečné. Vybral jsem hyundai, protože s touto značkou mám jen dobré zkušenosti. Domluvil jsem se s prodejce po telefonu, ti mi vybrali pár aut, ze kterých jsem si projel 2, vybral jedno, nechal zkontrolovat, zaplatil a daroval. Žena s ním jezdí každý den a ještě na žádný problém nenarazila. Takže je spokojená a já taky. Jenom ty papíry než mi poslali, tak to trvalo. Doporučuji.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Autobazar Sedlec Most je v dnešní době to nejlepší , co můžete očekávat od prodejce.
Koupil jsem si vůz Škoda Octavia a je to bomba!
Nelžou v kilometrech, nelžou ve stavu vozidla, mají skvělý přístup k zákazníkovi a nabídka vozů uspokojí každého zájemce.
Toto je správné podnikání , které mi v dnešní prolhané a podvodné době u nás chybělo !
Díky za všechny spokojené zákazníky..

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení