Autobazar U Makra - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

V autobazaru u makra jsme 14.4.2017 koupili renalta megana,velmi vstřícné jednání,chtěli jsme prohlídku auta našim mechanikem,,opět bez problémů,při přepisu jsme na úřadě omylem nechali i kupní smlovu opět velmi vstřícný vystavil nám kopii.Za nás mužem jen doporučit.Karel

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V tomto bazaru jsem kupoval vozidlo v r. 2009 Š Octavia ročník 2000 - sem tam ťukanec, ale jinak o.k. nový řemen a prý i rozvory........hov.o jenom ten řemen. Následkem toho dvě opravy v ceně kterou jsem raději zapoměl. Jinak k dobru ceny ojetin levnější než u mnohé konkurence.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Rezervoval jsem si auto v tomto autobazaru, poslal jsem mail o rezervaci, když jsem volal, mail četli, přívětivé jednání, chtěl jsem poslat zálohu (jakoukoliv), s tím, že se do Ostravy dostanu za 3 dny pro auto, bylo mi řečeno, že záloha není potřeba, že auto bude rezervováno a kdyby se něco s ním dělo, dají mi vědět. Druhý den mi opravdu dali vědět, že auto prodali. Nikoho už nezajímá, že člověk kvůli tomu má lítání, v práci si to musí naddělat, aby si mohl vzít na čtvrtek volno, takže co je domluveno pro někoho vůbec neplatí. Určitě s nima budu ještě někdy něco řešit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení