Autobazar Vysočina - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

2x návštěva cca 240km celkem cesty. První Škoda Octavia II -Škoda Octavia Com.1.6TDi NAVIGACE! PDC! Serviska!za 189000,--
přední část vozu lehce bouraná, poškozené plasty, zvlněný příčník, nesedí usazení levého světlometu. O tom se samosebou nepíše. Přední nárazník je vidět i na fotce, že je poškozený. Prodávajíci byl vcelku ok, moc se mu nedařilo ukázat denní svícení. Jinak asi ok. Moje rozhodnutí nakonec bylo, že vozidlo nekoupím.

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

VAROVÁNÍ PŘED NÁKUPEM VOZU V TOMTO AUTOBAZARU ! Falšují dokumenty, přenáší podpis kupujícího na dokumenty, které Vám neukáží a pak se nestačíte divit, co jste podepsali. O tom, že bouraná auta vydávají za nebouraná, ani nemluvím. VYHĚTE SE JIM VELKÝM OBLOUKEM !!!

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V červnu 2013 jsme koupili v tomto bazaru Peugeot s klimatizací, která nefungovala. Prodávající nás ujistil, že jí stačí doplnit. Po doplnění jsme zjistili, že je klíma nefunkční, tak nám doporučili dát jí opravit do servisu, že nám útratu uhradí. Jaké pak bylo překvapení, když jsme jim oznámili cenu za opravu? Vymlouvali se jak to jen šlo, a k žádnému uhrazení částky za opravu dodnes nedošlo.
Dost neseriozní jednání!:

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení