Autocentrum Group - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

U této firmy jsem formou komisního prodeje prodal vůz. Za necelý týden byl pryč a já dostal dohodnutou částku. Potěšila mě rychlost i ochota mi pomoci.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Kupoval jsem před 2 roky Škodu Octavii 1.6TDI u roku 2009 - firma uváděla rok 2010 - , která měla údajně najeto 90 tis km. Vše vypadalo jako nové, motor, šrouby od vstříků bez koroze, interiér, kožený volant a řadící páka. Přístup pana, co mě prodával auto milý a vstřícný. Po 100 tis km mne odešla spojka, EGR a DPF začal regenerovat častěji. Opravil jsem vše a jezdil dál, ovšem bylo mne podezřelé že ve 100 tis km začne tak vše rychle odcházet. Ve 140 tis km mne odešel jeden vstřikovač a při diagnostice mne mechanik zjistil, že auto má 205 tis km.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Když jsem koupil auto ve firmě Autocentrum tak jsem věděl že auto není nové ,majitel firmy mě ujišťoval že mam 1 zaruku věděl jsem že když se mi něco pokazí tak mně pošlou dopr ... .zanedlouho jsem mněl problem ze spojkou tak jsem zavolal majitely firmi Autocentrum a on vše vyřešil k mé spokojenosti byl jsem velice překvapen .Doporučuji

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Když jsem hledal auto na SAutu tak jsem měl problém sehnat auto v dobrém stavu a ve výbavě.Když jsem párkrát si jel podívat na auto do různých bazaru tak jsem zjistil že auta neodpovídají podlé inzerce a skutečnosti ,už jsem byl bezradní pak jsem náhodně narazil na stránky www.autocentrumgroup.cz tam jsem si vybral několik pěkných aut,a všechny auto jsou podle inzerce pravdivá a tak jsem koupil a jsem moc spokojen i přístupem prodejce ,auto mam už 3 měsíce tak doporučuji ,už bych nejel na inzerát přes celou republiku do bazaru jsou to podvodníc

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Firmu znám již delší dobu a i po dobrých zkušenostech známých jsem si zde koupila svoje poslední auto. Asi jako každy jsem si také auto nechala prověřit a všechny uváděné udaje seděly. Při vyřizování potřebných formalit ke koupi vozu jsou velmi ochotní a snažili se mi vyjít vstříc, i co se týká řešení následné reklamace. Takže mohu doporučit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky