Autodiskont - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Auto-diskont nabízí na Sauto vozy, které nemají, nevlastní... Podvod jak vyšitý!!! Aktuálně řeším to, že auto-diskont nabízí moje auto ne Sauto...

Zprvu mi chodil email od Sauto v tomto duchu " Klient se snaží vložit stejný inzerát jako máte vy " ... Když mi inzerát skončil (prodávám vůz jako fyzická osoba), tak naběhl jejich inzerát na mé auto.

PODVOD!!!

Ruce od nich, jsou to podvodníci, nemají co prodávat a tak si nabídku navyšuj vykrádáním nabídek obyčejných lidí...

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Shaněl jsem male auto na lpg,zkrátka levný provoz do práce.Auto jsem našel na autodiskont ford fiesta 1.25 ,55kw,provoz na lpg, platna stk do 11.2017 .Cena byla stažena z puvodních 30 000 kč na 13 000 kč.Což vypadalo dobře aneb když ptáčka lapají ...Poté jsem dal rezervaci a čekal na email nebo telefon.Druhý den se ozvala pani z AAA auto což mi přislo divné ale nevěnoval jsem tomu nadále potornost .Nabidla mi za 2 000kč nevratnou zálohu přivezení vozu pobliž mému kraji.Když jsem chtěl více informací o vozu musel jsem čekat na další telefonát .Pak už jsem se jen ďivil auto lpg nemá i přes t

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Koupene auto wv golf v ackach ujelo 120 km za 120000 tisic a projevila se zavada ktera byla na prvni pohled neznatelna a najenou auto neriditelne a po navrhu na reklamaci po triceti dnech reklamaci neuznali jelikoz jsem prej ze stavem auta souhlasila ale v autorizovanem servisu mi rekli ze to je neviditelna zavada takze musim nechat vymenit cele rizeni a ty svine se k tomu ani normalne postavit dovolat se tam je umeni ..tam uz nikdy vic nic nekupovat pokud se nechcete zabit a nebo utratit nehorazne prachy za pravniky kteri vam ani nepomuzou .

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Po delší době jsem potřeboval malý vůz na dojíždění s dcerou do školky, denně ráno a odpoledne po 5 km. Na to se mi nechce huntovat nové Viano a tak volba padla na Mercedes A. Ochotně mi nabídli auto A140 benzín v AAA Auto Kolín. Při cestě druhý den se stavuji na pobočce, kde je rovnoi i Mototechna a Auto diskont. A auto nikde ale do dvou dní ho dovezou z Ostravy. Tak se i stalo. Al epřijelo A 170 d. To mi až tak nevadilo, cena mírně vyšší. Auto projedem a slyším syčení. Domnívám se že vstřik.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Měl jsem vyhlédnuté auto na internetu a chtěl jsem jenom info o autu.Volal jsem jestli mi může zdělit win pro ověření vozu.Bohužel velice ochotná paní mi ho samozřejmě nedala a už mě posílala na nejbližší pobočku AAA.Pochopil jsem že auto asi ani neexistuje.Dle mě poctivý bazar nemá problém dát win, pokud samozřejmě nemá co tajit.Doporučuji všem se tomuto bazaru a AAA vyhnout obloukem, je to jedna podvodná pakáž a bohužel legální podvodníci v ČR.Je pravda že jsou ochotní do té doby než auto koupíte, potom v případě problémů nastává peklo.Už jsem u AAA jednou koupil a už nikdy v životě.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky