Autohity - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Sehnal jsem tu pěkný citroen c3, jezdí s ním i moje žena a je také spokojená, takže takto chceme poděkovat za pěkné bezproblémové autko. Chmelařovi

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Chtěl jsem si koupit automopil s hotovostní platbou. Jeden den se mi věnoval prodejce, který byl zjevně opilý, ale celkem ochotný. Druhý den jsem si chtěl podrobněji vytypovaná vozidla prohlédnout a natrefil jsem na jiného prodejce, o svých prodávaných vozech neměl valný přehled a při mých otázkách začal být neskutečně agresivní a sprostý. Navíc se mi jevilo divné, že nabízená managerská auta po 5-ti letém leasingu mají najeto jen 50tis.km. Pokud dobře počítám, bylo by to 100km za týden. Prodejce mne navíc ujistil, že majitel raději auta vystavuje než prodává.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Já můžu pouze tento bazar doporučit,veliká spokojenost,ochota všech zaměstnanců,s autem jsem velice spokojená,perfektní přístup k zákazníkovi.Taky jsem jela z daleka,čekali na mě na nádraží a zase mě vyvezli na výpadovku.Byla jsem moc mile překvapena s laskavostí a ochotou.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Zamluvil jsem si škodovku, druhý den se jen podívat a auto jsem měl rezervované. Nakonec jsem si vybral jiné, protože u vybraného se mi nelíbil zvuk motoru, něco tam divně rachtalo, a nechtěl jsem nic riskovat. Druhá škodovka oktávka, stejný rok výroby, se mi víc líbila, projížďka super, papíry mi poslali rychle.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

15.1.2016 JSEM SI V PODVEČERNÍCH HODINÁCH ZAKOUPIL V AUTOHITY VŮZ FORD FOCUS 1.6 KOMBI. PŘEDEM JSEM BYL DOHODNUT S PRODEJCI O TOM, ŽE PŘIJEDU 20MINUT PŘED ZAVÍRACÍ DOBOU, NA COŽ MI BYLO SDĚLENO, ŽE TO VŮBEC NENÍ PROBLÉM, I KDYŽ JSEM ŘEKL, ŽE SI VŮZ DŮKLADNĚ PROHLÉDNU SE SVÝM MECHANIKEM. PŘÍSTUP PRODEJCŮ OD PRVNÍHO KONTAKTU VELMI VSTŘÍCNÝ, CELÝ PROCES TRVAL CCA DO 18:30 (OTEVŘENO MAJÍ DO 18:00),ANI NÁZNAKEM BYCH NEPOZNAL, ŽE JSEM PO ZAVÍRACÍ DOBĚ NA OBTÍŽ, I KDYŽ JSEM ZDRŽEL NEJEN PRODEJCE, ALE I SLEČNU Z ADMINISTRATIVY ( KUPNÍ SMLOUVA,POJIŠTĚNÍ ATD..).

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky