AutoNoble - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Dobrý den ,chci se podělit a všechny varovat před nepoctivým jednáním firmy AUTONOBLE. Po několika úvodních nabídkách jsme se domluvili na obchodě, kdy mi měli přivést auto Ford Mondeo z Německa.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Jelikož se mi v podnikání relativně daří, chtěl jsem si konečně pořídit pořádné auto. Chtěl jsem už „něco lepšího“, proto jsem se obrátil na AutoNoble, když je jejich nabídka přehlídkou luxusu. Vybral jsem si bmw 535 kombi, přeci jen mám taky rodinu. I když je přeci jen trochu starší, pořád vypadá perfektně, cenově jsem se také vešel do svého limitu a prošlo i podrobnou kontrolou mechanika. Takže jsem spokojený a děkuji za dobrý obchod.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Dobrý den, chtěl bych se také podělit se svým názorem na koupi auta v autobazaru AutoNoble. Ceny mají relativně příznivé, ale bál jsem se stočených kilometrů, což se mi potvrdilo. Když jsem řekl, že auto rozhodně nechci, omlouvali se a nabídli další. Nečekal jsem nic, ale nechal jsem ho také zkontrolovat a opravdu bylo v pořádku. Nabídli mi i nějakou slevu, takže ve výsledku jsem spokojený. Ale bojím se, že nestočené kilometry byly spíše výjimka.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Složila jsem zálohu, auto mi dovezli dle dohody. Profesionální přístup, ochota, příjemné prostředí. VELKÁ SPOKOJENOST!!!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Minulý týden jsem od autobazaru koupila předváděcí automobil z Německa. Zálohu jsem složila předem, a nebyla malá, jelikož se jednalo o drahý automobil a záloha je 10% z ceny auta.
Auto mi dovezli přesně podle plánu, komunikace výborná, profesionální vystupování, bazar vkusně vybaven. Můžu jen doporučit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky