autoPop - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Pan Dostál nám tvrdil, že auto nebylo nikdy lakované, nikdy bourané. Do telefonu slíbil, že je možné auto zvednout na heveru. Po příjezdu na místo prý hever nemá, špatně jsem to pochopil. Tvrdil do telefonu, že je možno lak proměřit - tloušťkoměr prý zapoměl doma. Nicméně auto bylo hezké, koupili jsme jej. Vše bylo ale jen na oko hezkdy vyčištěné, naleštěné, navoněné. Autu začaly po měsíci kvést lemy, opět jen výmluvy pana Dostála, že to není pravda. Do auta začalo zatékat z důvodu havárie, opět výmluvy. Nakonec se začaly sjíždět nerovnoměrně pneumatiky, auto bylo havarované na LP stranu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Přidávám svou recenzi bazaru a zkušenosti s AutoPopem, kde si můj otec vyhlédl Fabii.
Bazar se chvástal tím, že nevykupuje havarovaná vozidla, resp. ne do nosných částí, což nám bylo sympatické. Otec vozidlo zakoupil.
Mám celkem tři zkušenosti, tak čtěte:

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Při koupi vozu Autobazar AUTOPoP Havlíčkův Brod udával, že STK a emise byli právě provedeny. Bohužel až po koupi jsem zjistil, že tomu tak není a končí příští měsíc. Na mojí stížnost mi bylo řečeno, že ve smlouvě je vše napsáno v pořádku a na doplacení peněz za stk a emise nemám nárok. Zájemcům doporučuji si dávat pozor.

Zdeněk Zych

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Dobrý den všem potencionálním zájemcům o koupi auta v bazaru. Chtěl bych s Vámi podělit o zkušenost s nákupem ojetiny v autobazaru AUTOPOP. Delší dobu jsem se rozmýšlel o koupi ojetiny, vzhledem k tomu že nemám pořádně ani čas poletovat někde po bazarech, rozhodl jsem se navštívit Autopop v Havlíčkově Brodě. Jezdím kolem denně do práce a tak jsem tam nakoukl.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobrý den všem a šťastnou ruku při nákupu vozu. Poměrně dlouho jsem váhal, zda napsat recenzi na zmíněný autobazar, ale musím. Cca 3 měsíce jsem hledal auto a objížděl jednoho "soukromého" prodejce za druhým. Buď chyběly klíče, nebo nebyla jasná historie, asi to znáte sami. Vzhledem k tomu, že jsem toho měl opravdu už plné zuby, zavolal jsem panu Dostálovi do autopopu. Byl jsem neskutečně překvapen férovým jednáním a lidským přístupem, což mi přijde, že se postupně ze společnosti vytrácí.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení