Autosalon Teplice - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Za nás musím napsat, že lituji těch chudáků, kteří sem zřejmě pod příslibem někoho, napsali negativní recenze.
Já osobně jsem v autosalonu zakoupil Fabii z Belgie, kdy po ověření bylo vše o.k. Servisní kniha byla v souladu s km a auto slouží již 4 roky bez investic. Za sebe doporučuji.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Vážení čtenáři,
musíme bohužel reagovat na zde přítomné negativní hodnocení naší společnosti. Za celou dobu působení autosalonu v Teplicích jsme nikdy z žádným z našich klientů neřešili problém se stočeným tachometrem či opraveným vozidlem po závažné autonehodě. Z toho nám vyplývá, že zde uvedené negativní recenze jsou pouze výplodem konkurence.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Vážení čtenáři,

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Dobrý den vespolek,

Autosalon mě velice zklamal, nejenže proklientský přístup jim je cizí, ale cizí jsou také údaje, které byly k mé kupované Octavii II dostupné. Nerozumím tomu, jak v dnešní době, někdo může stáčet kilometry, a neuvádí ani exaktní počet předchozích majitelů!!! Do autosalonu nikdy více.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Při návštěvě tohoto bazaru se nám auta líbili. Atraktivní modely, vyčištěný a původ na stránkách http://ojete-vozy-skoda.cz/ z Německa. Bohužel nám známý zjistil, že auto je z Holandska. Dobře. Je firemní. Dobře to nám prodejce také zatajili, ale že auto má stočené kilometry a bylo bourané to bylo i na nás moc. Takže určitě nedoporučujeme.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky