BestCars4U - zkušenosti, reference a recenze

www.bestcars4u.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Dobrý den, chtěl bych napsat recenzi na autobazar Bestcars4u. Můžu říci že zatím nejlepší zkušenost při koupi ojetého auta co sem kdy měl. Chlapy co rozumějí autům a umí se přizpůsobit možnostem zákazníka. Po tel. domluvě jsem úspěšně jednal o případné slevě na vůz vw Touran. Na nic sem nečekal a na druhý den sem vyrazil rovnou pro auto autobusem. Do Chomutova sem to měl z vysočiny přes 200km.Moje představa byla si auto zakoupit a rovnou sním odjet domů. Příjemné překvapení bylo hned po příjezdu. Na aut. Nádraží na mě čekal připravený řidič s autem pracující pro autobazar Bestcars4u.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Můj přítel se zamiloval do inzerovaného prodávaného vozu VW PASSAT. Po páteční (i sobotní ) telefonické domluvě, že na provozovně nikdo nebude, a ujištění, že vůz je stále volný, dnes vážil cestu přes 260 km, aby složil zálohu a vůz nám podrželi. Po 20 minutách přišlo vystřízlivění ..... Kolegové si zřejmě zapomněli sdělit, že vůz je již prodán.
Nechci dávat palec nahoru ani dolů, určitě to nebylo úmyslné, ale nikdy v životě jsem přítele neviděla tak zklamaného a nešťastného.
Ovšem slušné od Vás bylo, že jste mu alespoň uhradili cestu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Vybral jsem si u tohoto nebojím se říct lháře v autobazaru BestCars4U vůz nehavarovaný + servisní knížka + super stav. Pán po telefonu rozumný a vstřícný informace z inzerátu na bazos.cz potvrdil. Vše se zdálo být v pořádku, nelenil jsem a vyrazil s manželkou do bazaru. Zkráceně: bourané na předek, stočené km a serviska falešná. Co říct? Dávejte si na tento autobazar pozor! Za mě to byl promarněný půlden a náklady na cca 400km cestu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobry den. Potreboval jsem prodat moje vozidlo znacky Volvo XC90 r.v. 2009. Oslovil jsem spolecnost BESTCars4U. Prodejce mi vozidlo ohodnotil a doporucil trzni hodnotu vozidla. Prekvapil me, ze mi nacenil vozidlo o 60.000,- vice nez jsem chtel prodavat. Rikam proc ne zkusit to muzeme. Zhruba za mesic se vozidlo prodalo o 50.000 ,- vice nez jsem chtel. Veskera domluva a prodej probehl naprosto perfektne. Muzu jen DOPORUCIT !!!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Samá chvála a spokojenost. Již dlouho jsem se nesetkala s takto seriózním jednáním a ochotou.Kupovala jsem zde Audi Q7 3.0 TDI a můj kolega vozidlo Škoda Octavia II TDI, vse zajištěno a vyřízeno k mé spokojenosti. Zkušební jízda, kontrola stavu vozidla a poukazani drobných nedostatků odpovídajících stáří vozidla samozřejmostí což u jiných prodejců , kteří se snaží vše zamaskovat nenajdete.Dokonce vynikající cena pojistky na vozidlo na kterou se nedostala ani naše pojišťovačka.Po kladných zkušenostech se společností BESTCars4U mohu všem případným zájemcům jen doporučit. Ilona Bakrlíková

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky