Bigcars - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Sehnal jsem dobré vozidlo Ford Fiesta pro ženu, která jej používá denně a jezdí bez problémů. Takže s koupí jsme nadmíru spokojeni.
Děkuji za příjemnou zkušenost.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Pred měsícem sem si zakoupil v autobazaru big cars dodávku a zatim sem z vozem nadmíru spokojen ale chci se s vámi podělit o mou zkušenost s nákupem dodávky , jezdil sem po Čechách zprvu ,a v mě cenove kategorii a to 220 tisíc na auto neslo nic rozumného sehnat nikde a do Čech bych se po svých zkušenostech znova nehnal proste zmetek za zmetkem bouracky a stocenky v každým bazaru ,nebo inzeráty sama Chvála fotky krasne pak člověk dojel na bazar a realita -otriskany vrak zarostlý trávou postaveny v poli , takže sem byl ve finále rad ze sem našel v blízkosti svého bydliště rozumné auto které b

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Vybral jsem si auto na strankach. Bohuzel jsem z druhe strany republiky, tak jsem si do bazaru zavolal a zjistil podrobnosti. Vse vypadalo ok, domluvili jsme se na schuzce, ja sedl na vlak a odjel. Po nekolikahodinkvem cestovani jsem dorazil na misto. K memu velkemu prekvapeni bylo auto o 10.000 CZK drazsi nez inzerovali na strankach. Pan, zrejme majitel a obchodnik v jedne osobe, jeste mel tu drzost a delal z nas blbce, kdyz rikal, ze nevi na jake stranky jsme se divali. Ale ono ejhle, byly to jejich vlastni stranky. Proste jsme ukazali zajem a on okamzite zvysil cenu.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dnes jsem se byl v bazaru podívat na ford tourneo r.v.2006,
Cena byla u vozu o 10000kč vyšší- než na sauto.cz s tím že imzerovaná cena platí při koupi vozu na úvěr, auto mělo najeto o 100000km víc než inzerují na sauto s argumetem že přece nemohu čekat že auto 10 let staré bude mít najeto míň jak 300000km....Takže první dojem: lež a zase lež.Auto jsem si ani neprohlídl,první negativní dojem mi stačil.Určitě se najdou zákazní kteří budou mít štěstí a budou spokojeni, ale rozhodně tento bazar nedoporučuji jako důvěryhodný.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V autobazaru jsem se díval na vůz Peugeot expert. Majitel bazaru tvrdil, že tam tento vůz má v nabídce 3 dny. Byla na něm uvedena cena téměř 160.000,- Po shlédnutí spousty negativních recenzí jsem si onen vůz našel na internetu. Inzerát s fotografií z tohoto bazaru prozrazoval, že je inzerát již více jak měsíc starý. Více zarážející je fakt, že na internetu byla uvedena cena asi o 15.000,- nižší. Vystupování prodejce a majitele v jedné osobě bylo arogantní. Jeho řeč těla dost prozrazuje. Ještě by měl na této stránce přímého prodeje zapracovat, aby byl v klamání lidí úspěšnější.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky