Cars for Life - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Měl jsem vyhlídnuté GP. Po telefontu jsem se tam vydal. Prohlídl jsem si vozidlo a zjistil několik nesrovnalostí s tím, že se ozvu a jestli platí cena na internetu neb v bazaru byla o 5 tisíc vyšší. Za pr dnů jsem zavolal a domluvil si předvděcí jízdu. Vše ok jen než jsem dorazil do bazaru. Napřed, že mm chvilku počkat. OK tak jsem asi 20 minut čekal a když jsem se zmínil bylo mi řečeno, že nejsem jediný. Díky času, který jsem měl tak jsem auto ještě jedou důkladně zkontroloval a bylo mi jasné, že bylo bourané a nebylo pravda vůbec nic co mi prodejce tvrdil.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

nepříjemné jednání, nepravdivé informace o prodávaných vozech. Tento autobazar rozhodně nedoporučuji

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Na zaklade moc peknych fotek a telefonatu, kde jsme si spravnost fotek odsouhlasili, jsme se vydali 70 km do Rosic u Brna.
Po prijezdu na misto jsme byli velice nemile prekvapeni. Auto bylo spinave, plne jehlici a silene zaoxidovany lak. V nabidce stalo, ze se jedna o vyjimecne zachovale auto. V okamziku, kdy jsem se podival pod auto a uvidel kaluzinu oleje pod motorem, bylo rozhodnuto. Rychle pryc. Arogantmi chovani a nezajem prodejcu byl zarazejici.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení