Ciprisa Cars - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

S výběrem vozu v autobazaru jsem byl spokojen a vše sedělo jak mi bylo popsáno po telefonu. Po projetí vozu na kterém bylo vše v pořádku jsem se rozhodl, že vůz koupím. Se vším mi pomohli a vysvětlili co se týče přepsání atd... Vůz vlastním přes rok a nebyl žádný výrazný problém. S bazarem jsem byl spokojený a můžu jen doporučit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Vyhlédl jsem si Škodu Octavii RS 2.0 TDi 2009 v tomto bazaru a po domluvě s prodávajícím jsem druhý den přijel. Stav automobilu stoprocentně odpovídal tomu, jak mi byl popsán při telefonátu s prodávajícím. Navíc vše sedělo i po prověření VINka ve Škodovce. Po vyzkoušení při testovací jízdě bylo rozhodnuto a já mohl po rychlém vyřízení papírování odjet domů novým vozem. Po půl roce jsem nemusel řešit na autě jedinou závadu.

Oceňuji především vstřícné a přímé jednání.

Tento bazar mohu jen doporučit.

Roman

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Absolutne super jednani, auto v poradku, auto meli ve vlastnictvi, muzu jen doporucit, nevim jak se vam to povedlo a s jakym autem. Ja jsem koupil auto za 250 000 a stav uplne noveho auta. Jel jsem pro nej pres pul republiky a fakt ani jeden problem. Tento autobazar dle svych zkusenosti muzu jen vrele doporucit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Spatna zkusenost s timto autobazarem.
-prodavaji auta jako sprostredkovatel..
-auto inzeruji jako nehavarovane, ve skutecnosti bylo v DE odepsano na totalku. Odpoved prodejce jestli si dela p....l pri zjisteni menenych dilu byla ze havarovane a bourane je rozdil..

-pri prohlidce byla rezerva zanovniho auta uple nova, nezaprasena. Podpisem smlouvy se z noveho kola osazena goodyearem stala stara nahnila, pichla sjera rezerva. Parada.

+ budete se v bazaru a pri jednani citit jak na pouti

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení