D1 Cars - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejnovější recenze

Před rokem jsem v D1 Cars koupil Ford C-max Grand. Během roku jsem měl s vozem jen nepatrný problém, který jsme ovšem telefonicky a následně finančně vykompenzoval. Samozřejmě k mé spokojenosti. Své další vozidlo si budu určitě kupovat opět v tomto bazaru. Profesionální přístup !!!!!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

S prodejcem jsem spokojený, splnil všechna moje očekávání. Pánové se mnou probrali naše potřeby (požaddavky na auto) a podle toho jsme vybírali výbavu, rok výroby, atd... A na závěr pro mě auto nakoupili.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V létě r. 2015 jsme ve Vaší firmě koupili automobil Ford Focus combi. Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat všem zaměstnancům fi D1 Cars za jejich profesionální a lidský přístup. Při výběru auta nám skvěle poradili, sdělili všechny potřebné informace, nic nezatajili. S autem jsme naprosto spokojeni. Nekupovali jsme auto poprvé a můžeme říci, že všichni ostatní prodejci aut by se měli od Vás učit. Přejeme Vám do dalších let spoustu spokojených zákazníků.

Manželé Šmejkalovi z Litomyšle

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V srpnu 2015 jsem koupil v autobazaru D1 Cars osobní automobil značky Volkswagen Passat variant 2,0. Vůz byl 2 roky starý, byl ve skvělém stavu a dodnešního dne se nevyskytl žádný problém. Pracovníci bazaru se chovali velmi profesionálně, vůz předvedli, vysvětlili vše potřebné a zařídili kompletní převod. Do tří dnů od výběru jsem si vůz odvezl domů. Po těchto zkušenostech bazar D1 Cars doporučuji. Pokud budu kupovat jiný vůz, obrátím se s důvěrou opět na tento autobazar.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Koupeno před víc jak půl rokem a do teď bezproblémový provoz. Při prodeji férové jednání. Není co vytknout.
Po zkušenostech s jinými doporučuji navštívit tento autobazar.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky