Dodavky.com - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Před 3 medici jsem si zakoupil Iveco Daily rok výroby 2011 a najeto melo 164tis . Po najetí zhruba 8 tis km motor začal kouřit a tak jsem auto odvezl do servisu,kde mi bylo řečeno,že po testech a diagnostice je motor k.o. a že oprava se bude pohybovat okolo 150tis. Nelenil jsem a informoval jsem o problemu bazar,jelikož dle zákona jsem byl ještě v záruční době a bazar by mel opravu buď zaplatit a nebo vrátit peníze. Pan majitel mě poslal do prdele a že co vlastně chci atd.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobrý den, u prodejce jsem zakoupil před rokem vůz Iveco Daily 35S14 2008, měli profi přístup, auto v pořádku, kilometry kupodivu také (mělo najeto opravdu 331000km a vypadá na 100000:)). Chlapi byli příjemní, poradili a ještě jsem dostal i dobré kafe, doporučuji. Díky za vše chlapi, děláte to dobře. Pavel

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V Dodávkách .com jsem byl spokojený, rychlý a profesionální prodej.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Na serveru Dodavky.com jsem si vyhlídl užitkový vůz Ford Transit, na fotkách vypadal skvěle, prostě TOP STAV jak píšou, ale realita byla upně jiná. To, že si mě skoro půl hodiny nikdo nevšiml bych ještě pominul, ale naprostá neprofesionalita prodejce a stav vozu, už byl zaražející. Na polovinu mých otázek nebyl schopný odpovědět a za celou půl hodinu co jsem s ním strávil nebyl schopný auto ani nastartovat. Od takového bazaru bych očekával trošku profesionálního přistup, tohle byla spíš amateřina.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení