EsoCars s.r.o - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Už podruhé jsem maximálně spokojený a to nejenom s koupí auta,ale i s přístupem ke mě jako k zákazníkovi.Pokud budu mít v budoucnu potřebu koupě staršího auta,tak přesně vím kam půjdu nakupovat. Ještě jednou děkuji a mohu každému EsoCars jen doporučit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nedejte na dobrý dojem, který se velmi snaží tady vyvolat! Podle jejich vlastního ujištění je tady každé auto ,,Top stav,, ale to je opravdu jenom pohádka! Nejenže se jedná o auta převážně velice zanedbana, o panu majiteli je nutno říct, že má určitě velmi dobrý žaludek, ale žádnou chrbtovou kost!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Auto koupené v Eso Cars není sice vrak, ale do deklarovaného ,,Top stav,, má na míle daleko! Nejhorší je komunikace s bazarem po koupi vozidla, sice vám slíbí i modré z nebe, ale nedodrží vůbec nic! Pan majitel je ponejvíce nedostizitelny, když se vám to po mnoha pokusech povede, tak opět následují sliby všeho možného ale skutek utek!!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Už na internetu jsem si vybral parádní Volvo S80, přes telefon si vyzjistitl co šlo, ochotně podali všechny informace, a při 300km cestě doufal že mi řekli pravdu.. no domů jsem jel novým autem :)))

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Nedporučuji !!! Po telefonu naslibujou jaký je pěkný stav vozidla, pak přijedete a stojí tam vrak !!! Vše poskládané a nebo vykoupené na minimum v aukcích...........

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky