Gatria s.r.o. - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

V roce 2015 jsem u pana Holuba kupoval Tourana 1,9tdi černé barvy .Do dnešního dne auto provozuji denně s naprostou spokojeností ,vše předvedl ,skušební jízda a prohlídka vlastním mechanikem samozřejmostí .Zdravím pana Holuba a vřele doporučuji .Spozdravem Motejza

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Na doporučení známého jsem koupil od firmy Gatria s.r.o.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Chci poděkovat p.Holubovi za profesionální přístup a maximální ochotu při mém nákupu vozu Grand Vitara, moho vřele všem doporučit autobazar Gatria s.r.o.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nakupoval jsem u pana Holuba Ford Focus. Auto odpovídalo nájezdu i použití. Mělo chyby odhalené jak z servisních papírů tak i na místě a i po nákupu. Nemohu říct, že by šlo o skryté závady, ale zřejmě jsem dostal kola z jiného typu vozu v rámci šetření a o dalších chybách pořádně ani prodejce nevěděl jelikož o autě zase tolik detailů nevěděl. Je to čistý dovozce a auto koupí tak jak vidí a následně přeprodává v ČR s provizí. Takže chyby co najde je potřeba nahlásit a pak se pobavit o ceně.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Koupil jsem s přítelkyní od p.Holuba /Gatria/ suzuki Swift. Mírně mě zarazilo prohlášení zmíněného, že mu než o kvalitu jde spíše o kvantitu prodávaných vozů. Potvrdilo se to ani ne za týden od koupi, kdy přestal fungovat zámek dveří.
Na mé opakované žádosti o reklemaci zmíněný reagoval odkládáním termínu, spolu s výmluvami typu: "Takový prkotiny my netento..." .
Přítelkyni řekl se smíchem do telefonu, že ji zavolá další den, což neučinil.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky