HS centrum Doubravy u Zlína - zkušenosti, reference a recenze

www.hscentrum.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Koupila jsem zde skodu octavii, na tachometru bylo 130tis, bohužel později jsme důkladnou diagnostikou zjistili 180tis. Pan majitel je arogantní blbec. Rozhodně doporučuji se tomuto bazaru vyhnout!!!

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Koupil jsem v autobazaru auto pro ženu,majitel nabídl prohlídku na zvedáku v přítomnosti mého mechanika,uvařil kávu a jednal velmi seriozně.Auto odpovídalo fotkám,servisní kniha v pořádku.Mimo jiné nabízejí spoustu doplňkových služeb,což ocenuji velmi kladně.Manželka spokojeně a bez problému jezdí.Vřele doporučuji

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Našel jsem v inzerci audi na fotkách pěkná, ale skutečnost úplně někde jinde. Autobazar na dvorku dovoz Itálie jako i ostatní vraky, v inzerci to radši neuvádí asi se zato stydí. Auta přelakované sprejem, žádné stk to ať si každý udělá sám. Zkušební jízdu jsem ani nezkoušel nemělo to cenu, možná by byly dobré jako barikády v Sírii a nějakým omylem se dostaly do čr no nevím.

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Už nabídka na webových stránkách mě měla varovat, kde každé auto od sedmi let a výše má stav tachometru kolem 130 tis. km. Přesto jsem zde zakoupil Opel a po návštěvě autoriz. servisu mě technik potvrdil stočený tacho aspoň o 100 tis. km. Jinak do oprav jsem dal dalších 30 tis. kč. Již nikdy více tento autobazar. VARUJI !!!!!!!!!!!!!

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Moje zkušenost bohužel není nic moc. Ne že bych nebyl s autem spokojený, po výměně několika maličkostí je super, ale než jsem ho vůbec získal. Auto jsem si vybral, rezervoval, když jsem došel, tak mi řekli, že není. Druhý den mi volali, že došlo k omylu a auto tam mám odložené… Pak to papírování a přepis auta. No děs. Divím se, že jsem to nevzdal.

Hodnocení: 
hodnocení

Stránky