Kupujeme Auta - zkušenosti, reference a recenze

www.kupujeme-auta.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Dobry den, vyuzil jsem sluzeb WEBu kupujeme auto pro ziskani predstavy o cene vozu. Naceneni mne pozitivne prekvapilo a tak kdyz mne posleze kontaktoval clovek z jejich portalu tak jsem souhlasil, ze oslovi "jejich" partnery. Druhy den se skutecne ozval s tim, ze nejlepe se k tomu postavili v AAA a souhlasi s cenovym odhadem. Naplanovali jsem termin schuzky v AAA s tim, ze tam na mne nekdo bude cekat atd.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Mám velmi těžce nemocného manžela, který vyžaduje celodenní péči. Uvítala jsem proto nabídku autobazaru Kupujeme Auta, že mi pomohou při prodeji auta, které potřebám vozičkářu nevyhovovalo. Při prvním konaktu mi byla potvrzena návštěva pracovníka v místě bydliště, odhadem stanovena cena. Pak následovalo moře tetefonátů z autobazaru. Závěr - vozidlo jsem měla přistavit ještě tentýž den do autobazaru AAA auto! Během hodiny jsem si musela sehnat pečovatelku, což byl velký problém, protože o tyto služby musíte žádat v předstihu několika dnů.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Já jsem se rozhodla, že nechám své vozidlo vykoupit v http://www.kupujeme-auta.cz/ a můžu říct, že za mě ano. Nejen, že jsou zde lidi příjemní, umí vystupovat profesionálně, ale navíc mě překvapila cena, kterou mi tato společnost nabídla za mé vozidlo.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení