MC auto - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Mám od nich čtvrtým rokem Ford Mondeo 2.0 TDCi. Původem z Holandska. Velká spokojenost. Auto bez problémů.
Nemohu než doporučit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Byl to můj první nákup auta. V autobazaru MC Auto jsem si koupila vůz Opel Astra. Do města, do obchodů ... pro ženu ideální. Co se týče funkčnosti auta, tak na to jsem s sebou měla přítele. Já těmhle věcem moc nerozumím. Každopádně autíčkem už nějakou tu dobu jezdím a to celkem dost a musím říct, že je s ním vše v pořádku. Abych to shrnula, tak autobazar MC Auto mohu jen doporučit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Já mám celkem špatnou zkušenost. Koupil jsem si auto s ujištěním, že je naprosto v pořádku. No nechal jsem se trochu napálit. Postupem času se začaly objevovat sice drobnosti, ale i tak se musely opravit. Předpokládám, že auto jakžtakž zkontrolovali, ale ne do detailu. No jako aspoň mi to vyreklamovali, ale dohadovat se s nimi, to bylo něco… Raději bych nedoporučoval.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Mé staré auto odjelo do věčných lovišť, ne mojí vinou, tak jsem na rychlo potřeboval nové přemisťovadlo z bodu A do bodu B. Autobazar MC Auto jsem měl nejblíže, tak jsem se do něho vydal. Vzal jsem si první auto, které odpovídalo ceně, jakou jsem chtěl za auto utratit. Výběr nebyl nikterak široký, ale stejnak jsem si vybral. Jsem si jist, že bych našel i daleko lepší. Na to ovšem nebyl čas. Ale štve mě, že jsem si ho neudělal, protože mě prý s cenou celkem natáhli.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Nakupování ojetých aut se začíná stávat mým koníčkem. Zhruba každé dva roky auto měním. Měním také i autobazary, abych mohl porovnávat. Autobazar MC auto mě částečně zklamal. Co se týče stavu vozidla, tak nemám víceméně co vytknout. Ovšem co mi vadilo, tak zašpiněné potahy a celkově neuklizené auto. Dle mého, když se auto prodává, tak by se mělo vyčistit. Dělá to pak lepší celkový dojem. Moje hodnocení je teda spíše neutrální. Srážím jim body za nečistoty.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Stránky