Prachárna - zkušenosti, reference a recenze

www.autobazar-pracharna.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Všechno špatně, vybral jsem si auto Grand Espace kde inzerovali 124 527 km. Vyfotil jsem VIN a běžel k autorizovanému prodejci kde mi řekli že auto je stočené o nejmíň 150000 km :( jěšte před tím než se auto dostalo do CR. Jako profíci by to měli vědet ale bohužel lajdáci anebo amatéři. Mimochodem auto stále na inzerci POZOR. Takže moje zkušenost s Autobazar Pracharna v Hradci prostě všechno špatně.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Kupoval jsem VW Tiguan za cenu 269 tis. Když jsem zjistil, že svítí závada motoru, prodejce mi auto začal vnucovat, že je to drobná závada, která bude stát pár korun a auto je jinak v super stavu. Aby mě ukecal, tak mi slevil 13 tis a přidal starý kola s pneu na vyhození. Po týdnu a návštěvě servisu jsem zjistil tyto závady: Sání, lambda sonda, spojka, dvouhmota, klimakompresor, topení, zadní ramena a oprava byla vyčíslena na 70000,- Kč. Když jsem chtěl odstoupit od kupní smlouvy, prodejce odmítl s tím, že jsem si závady způsobil sám.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Auto za přiměřenou cenu,, nežší bych uvítal, ale zase je v dobré výbavě a stav je odpovídající, teda podle toho co mi řekl mechanik. Za 80tis jsem zase zázrak neočekával, ale jsem spokojený, hlavně že jezdí a všechno funguje. dík

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

vprachárně jsem prodal auto, z okolních bazarů co jsem objezdil mi nabídli nejvíc, i kdy ani to nebyla částka kterou bych si představoval, no po chvíli dohadování jsme se dohodli na nějakém kompromisu, protože už jsem chtěl mít tohle martýrium za sebou, jako spokojenej celkem jsem, jejich přístup byl víceméně seriozní. dva palce

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Sehnal jsem slušné auto do 50tis, fabku starším jelikož finance nic lepší nedovolily. A byl jsem překvapen v jak dobrém stavu vůz byl/je. Samozřejmě se neobejde bez údržby, ale jinak jsem spokojený, a to i s komunikací a chováním prodejců.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Stránky