Profiauto Uničov - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

V roce 2011 jsem v tomto bazaru koupil C5 za 150 000Kč, po měsíci se snažil reklamovat nefunkční klimatizaci a parkovací senzory. Autobazar samozřejmě nechtěl uznat žádné tyto drobné závady a já se neměl chuť handrkovat. Dnes mi již s autem došla trpělivost a chtěl jsem ho prodat do auto ESA jenže tam mi vyjeli certifikát CEBIA a zjistilo se že v době kdy jsem auto kupoval mělo reálně najeto o 150000km víc = nyní ho mohu zavést jedině do kovošrotu, protože motor má po sezóně.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

přesně před rokem jsem v bazaru koupil Fabii kombi. bazar zprostředkoval prodej pro BUSINESS STAR s.r.o.
Teď jsem zjistil že auto není způsobilé pro provoz na silnici, motor je kombinací několika různých variant a při technické mi auto odstaví. jakákoliv předprodejní servisní prohlídka nemohla nikdy proběhnout, bazar o autech neví vůbec nic!
POZOR na BUSINESS STAR, firma je nedohledatelná vše je pouze zástěrka pro podvod!!

Tomuto bazaru se zdaleka vyhněte!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Sehnal jsem zde bmw podle mých představ v perfektním stavu, takže myslím, že není co dodat. Ještě jsem i ušetřil, protože jsem byl ochotný i víc investovat, prodavač byl navíc fakt příjemný.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dne 8.5.2012 jsem si v profi auto koupil ojetý fiat croma 1.9jtd multijet najeto 81400 za 168000 rv2008 černé barvy. Po čtyřech letech spokojeného užívání jsem chtěl auto vyměnit za větší.V autobazaru ESA jsem si vybral auto a fiata jsem chtěl dát na protiúčet.Vše bylo ok do té doby kdy si esa nechali auto prolustrovat a to jsem koukal.V roce 2011 mělo najeto 189000 tedy stočeno o více než 100000km.Tento bazar auto profi Uničov vozidlo přivezl přes jinou firmu pana majitele z Italie a po úpravě dali do prodeje.Nikomu nedoporučuji u těhle ,,,,prodejců nakupovat........

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nepoctivost, neprofesionálnost, nesolidnost!!!
Při prodeji pouhý zmocněnec firmy, která je na své adrese neznámá!!!
Zamlčení skutečného stavu vozu!!!
Nekomunikují!!!
MĚJTE SE NA POZORU - rozhodně takovéto "obchodní partnery" NEDOPORUČUJI!!!

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky