RominoCar sro Plzen - zkušenosti, reference a recenze

www.rominocar.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Už po několikáté jsem si ve společnosti Rominocar s.r.o. koupil auto, stále jen obměňuji modely VW Passat a pokaždé jsem byl maximálně spokojený jak s personálem, tak s autem. Kupoval jsem zde i auto pro dceru a ženu a nikdy nebyl žádný problém. Jen doporučuji.

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Musím pochválit přístup zaměstnanců autobazaru. Velmi příjemný a profesionální přístup.

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Po předchozí dobré zkušenosti s tímto autobazarem,kdy jsme před časem koupili rodinné MPV a auto k naší spokojenosti slouží velmi dobře,jsme se rozhodli koupit u nich ještě něco menšího pro kratší cesty a udělali jsme dobře.Aut mají opravdu hodně,personál na place i v kanceláři velmi ochotný.Převod auta za nás také vyřídili.Nyní autíčko denně využíváme a zatím se nic nepokazilo.Za nás spokojenost.
Karlíčkovi

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

12.1.2016 jsem koupil vůz passat, udajně top stav prvotní oprava po měsíci 13500kč, otočené hadice na turbu,netěsnost motoru tekl olej, problém se vstřiky,vykuchanej filtr palivovej částic atd..po půl roce odešli vstřikyaby to nebylo málo :D

Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Rozšiřovali jsme tu firemní vozový park o užitkové auto a každodenní ježdění se na autě ještě nepodepsalo, všechno funguje, až na elektrické otevírání u spolujezdce. Jinak vše funguje a jsme spokojeni.

Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Stránky