sape-cars.cz - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Zhruba před 3 měsíci jsem si u pánů v Sape Cars kupoval Mercedes-Benz GL 350 CDI. Celý nákup vozu probíhal v naprostém pořádku. Při testovací jízdě jsem se dozvěděl vše co jsem chtěl vědět a nebyl problém ani s návštěvou autorizovaného servisu, kde byl vůz na prohlídce. Podepisování smluv zabralo jen cca 10 minut a ještě mi pánové nabídli dobrou kávu. S vozem jsem zatím neměl žádný problém, došlo pouze na pravidelnou údržbu. Sem se můžu s klidnou duší vrátit.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

S bazarem Sape-Cars mám ty nejhorší zkušenosti. Letos v létě jsem si u nich vyhlídl Citroën C5 Tourer za 199.000. Když pominu řeči o elektronické servisce, která existovala maximálně v hlavách pracovníků bazaru, tak nejhorší bylo, že jsem ( po zjištění VIN kódu an www.tipcars.com) bazar upozornil na to, že podle VIN kódu je na tom autě zástava GE Money Auto. Bylo mi řečeno, že to telefonicky ověřili a že je vše v pořádku. Trval jsem tedy na tom, že do smlouvy dáme větu, že auto je jejich a neváznou na něm žádné právní ani jiné vady.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobrý den,

v tomto autobazaru jsem si před dvěma měsíci koupil auto a absolutně nechápu negativní recenze na tomto serveru! Testovací jízda proběhla přesně tak, jak jsem žádal, vozidlo mě nechali dostatečně dlouho řídit, vyzkoušet i prohlédnout v nedalekém servisu a to vše za příjemného chování.

K nahlédnutí jsem od pánů obdržel protokol CEBIA, který měli již připravený spolu s doklady od vozidla, na místě jsme vymodelovali velmi výhodný úvěr a za necelou hodinku jsem odjížděl ve svém novém autě.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Na tento inzerát jsem již upozorňoval server tipcars.com z důvodu úmyslného klamání zájemců o konkrétní vůz Audi A5 Sportback: http://www.tipcars.com/audi-a5/audi-a5-35000451.html

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Na stránkách autobazaru saps-cars.cz jsem našel vůz AUDI A5 2010 s nájezdem 149.000km. Volal jsem do bazaru zda km souhlasí a bylo mi sděleno, že je k vozu serviska a prověření od cebie. Bohužel pánové si neuvědomili že vyfotili budíky a tam 194.500km. Do telefonu mi sdělili, že se asi přehlédli a vůz má opravdu 194.500km najeto. Po 2hod fotku s 194.500 stáhli a nechali v informacích 149.000km.
Tento bazar určitě nedoporučuji, je viděl že se jedná o bazar kde se stáčí KM.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky