Simicar - zkušenosti, reference a recenze

Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Ja byl s nákupem také celkem spokojený, ale jen do chvíle než jsem si všiml, že mne nechali odjet s neplatnou STK !!!
Jasně měl jsem si to zkontrolovat, ale tohle by si profi prodejce neměl dovolit ani omylem.
Musím uznat že pan majitel jako omluvu poslal spolu s TP i přízpěvek na novou STK.
Co mne ovšem nemile překvapilo, že místo 2klíčů jsem dostal jen jeden s kontaktem na bývalého majitele s tím, že si to s ním mám vykomunikovat sám.

Auto naštěstí slouží dobře.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnocení

Dobrý den , koupil jsem v autobazaru Simi car Renaulta Lagunu . Auto jsem scháněl už asi 2 měsíce . samozřejmě asi jako každý jsem začal s mím mechanikem v bazarech typu AAA , ESA , atd.... ale prodejci mi tam lhali , že vozidlo není havarované a že kilometry nejsou stočené nikdy to nebyla pravda a dokonce se mě pokoušeli natlačit do jiných aut než co jsem chtěl . pak jsme začaly u podomních prodejců a to by katastrofa. Jednou jsem na internetu našel nově přidaný inzerát z autobazaru simi car . tak jsme se tam vypravily . Nikdy jsem nezažil takovýhle přístup .

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobrý den, nedávno jsem koupil v autobazaru Simicar vůz. Chtěl bych tento autobazar doporučit všem kdo očekávají rychlé a seriozní jednání při koupi vozidla. Prodejce byl ,ochotný a vše vysvětlil. Vše co bylo o vozidle psáno a řečeno bylo pravdou. Po dvou dnech mi odešel zámek u dveří,odjel jsem tedy do autobazaru .Kde mi pan majitel okamžitě zámek opravil .byl jsem nadmíru spokojen .tento autobazar mohu vřele doporučit .

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Dobrý den,
přístup pana majitele je profesionální, je vidět, že už to dělá nějaký pátek a vozidlům opravdu rozumí. Já jsem s tímto autobazarem nadmíru spokojený i s jejich autoservisem, vždy mi vyšli vstříc.
Mohu jen vřele doporučit dalším zákazníkům.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V autobazaru Simicar jsem za pět let koupil již čtvrtý vůz a tento autobazar si nemůžu vynachválit a proto ho doporučuji i svým známým,kteří jsou s tímto autobazarem také spokojeni.Při každé koupi jsem byl spokojen nejen s cenou,ale i s protiůčtem za svůj starý vůz a za vstřícnost personálu i samotného majitele pana Musila.Příklad:Za škodu Fabia rv.2001 mi protiůčtem v autobazaru AAA byla nabídnuta cena 20 000 kč!,v autobazaru Simicar mi daly 35 000 kč!TO HOVOŘÍ ZA VŠE!!!

S pozdravem spokojený zákazník

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky