Štěpánek Auto - zkušenosti, reference a recenze

www.stepanekauto.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

dekujeme za nase nove rodinne auto... pohodova prohlidka vsech aut v bazaru,nikdo vas do niceho nenuti,jako je to jinde... proste za nas super a jeste jednou dekujeme...:-)

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

V Štěpánek Auto mne nezklamali. K výběru jejich firmy mi dopomohla reklama s milým Markem Vašutem. Jsou trošičku stranou, ale má to spíše výhodu. Ochotně odvezou na metro. Prodal jsem přes ně vůz na komisi. Rychlé seriózní jednání všech obchodníků i asistentek, nezdržovali, nic si nevymýšleli, vše platilo dle dohody, hned po prodeji sami volali, že mají připravenou hotovost. Doporučuji

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Vybral jsem si tento bazar protože mi nabídli nejlepší, i když ne ideální částku za mého superba, ale chtěl jsem prodat a nemít s tím moc starostí.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnocení

Pořídil jsem před pár měsíci jedničkové bmw v top stavu, tedy tak to inzerovali na webu. A top stav to byl protože jsem dosud nemusel řešit nic jiného než běžné provozní věci - kapaliny atd a běžnou údržbu. Doporučuju tohoto prodejce protože auto super a chování taky.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Slušné a profesionální jednání. Celý převod udělali za mě a doklady poslali poštou, takže jsem tam nemusela jezdit víckrát. Nic nezatajovali, auto jsem hned vzala na velký servis, kde mi potvrdili všechny údaje uvedené bazarem. Byla jsem předtím ve spoustě bazarů a tohle je jeden z mála, který na mě nic nezkoušel.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky