Trotina Auto - zkušenosti, reference a recenze

www.trotina.cz
Průměrné hodnocení: hodnocení

Nejnovější recenze

Musím říci, že jsem s autobazarem TROTINA i jejich servisem velmi spokojený. Za posledních 20 let jsem si vždy kupoval ojeté vozy soukromě i do firmy v různých autobazarech. Zkušeností mám tedy opravdu hodně a musím sdělit, že absolutně nejlepší mám s Trotinou. Koupil jsem zde již 4 auta a také je u nich servisuji. Ceny a stav vozů oproti bazarům v okolí Hradce vždy velmi zajímavé, navíc solidní a slušné jednání. Vždy mi auto popsali pravdivě včetně i těch negativních věcí a to velmi oceňuji. Takže všem autobazar Trotina DOPORUČUJI a moc jim fandím. Karel Novotný

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Jako těhotná jsem sháněla velké prostorné auto, kam složím kočárek, autosedačku, atd. Našla jsem si u Trotiny Ford Focus, který měl najeto cca 199.000 km. Jel se na něj se mnou podívat táta, jelikož já, jako ženská, tomu prdlajs rozumím. Auto nám bylo vychváleno, dokonce nám i slevnili, celou dobu se o nás staral nějaký vlezlý mladý Aleš, který nám nenechal ani minutu, abychom si to probrali sami. Nakonec jsem auto, bohužel, vzala.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Svěřil jsem tomuto autobazaru do prodeje automobil, když se ho nepodařilo po nějaké době prodat oslovil mne pracovník bazaru abych vůz zlevnil. Stalo se. Potom ještě jednou. Jaké bylo však moje překvapení, když jsem náhodou po čtrnácti dnech zjistil, že já jsem vozidlo sice zlevnil nikoliv však autobazar. Zatelefonoval jsem tedy do bazaru a chtěl znát důvod. Nic, žádná omluva, žádné vysvětlení prostě nic, ale cenu na můj popud opravili.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Jsme hrubě nespokojeni s prodejem našeho vozidla. S přijímacím technikem jsme si domluvili prodejní cenu, která byla na základě jeho doporučení s ohledem na technický stav ještě navýšena. Jenže ve smlouvě bylo napsáno, že souhlasíme se snížením ceny o 6000,-Kč. Předpokládali jsme, že cena bude snížena, pokud by vozidlo bylo delší dobu neprodejné. Vozidlo prodali za 5 dnů, nebylo vůbec na prodejní ploše, nebylo v internetové nabídce a cena byla snížena o celých 6000,-Kč, podle vysvětlení vedoucího prodeje byl důvodem horší stav pneumatik.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Nejsem moc zvyklá psát, ale chci pochválit prodejce v autobazaru Trotina Auto. Kupovala jsem vůz poprvé a svou nerozhodnost jsem jistě dávala najevo. V práci mi doporučili Trotinu a věděli proč. S jakou trpělivostí se mi věnovali, až se sama divím. Jezdím v krásné Fábii a jsem moc spokojena.
Pánové z Trotiny - děkuji - a jen tak dál.

Autobazar: 
Hodnocení: 
hodnoceníhodnoceníhodnocení

Stránky